Dette er resultatet fra Gjøvik Cup 2018. Se de seneste resultater fra Gjøvik Cup 2021 her.

Vind IL

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold    
18082200 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 23 J6 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1 Rosa    
18081500 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 15 J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 3    
18080700 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 7 / Ramirent G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vind IL 1    
18080300 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 3 / Smakfullt G7 Grp A Varde IL Vind IL 3    
18082300 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 24 G6 Grp A Vind IL 4 Grønn Bøverbru IL Bøverbru/ihle    
18082000 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 20 J6 Grp A Vind IL 5 Grønn Brumunddal Fotball 2    
18081100 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 11 / Sagstuen J9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 2    
18081300 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp C Vind IL 4 Vind IL 3    
18081300 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp C Vind IL 4 Vind IL 3    
18081200 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 2    
18081000 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 10 / Alver G10 Grp A Moelven IL 1 Vind IL 3    
18082100 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 22 J6 Grp A Vind IL 6 Blå Kapp IF    
18080100 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
18082301 lø 18/08 09:30 lø 18/08 Bane 24 J6 Grp B Vind IL 4 Rød Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18082201 lø 18/08 09:30 lø 18/08 Bane 23 J6 Grp B Vind IL 2 Lilla Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18082101 lø 18/08 09:30 lø 18/08 Bane 22 J6 Grp B Vind IL 3 Gul Brumunddal Fotball 3    
18080601 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Vind IL 2 Grua UIL    
18080201 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 2 / StoCretec J7 Grp A Vind IL 2 Kapp IF    
18080801 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK    
18080701 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 7 / Ramirent J7 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 3    
18081401 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 3    
18081001 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 10 / Alver G8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit Vind IL 1    
18080101 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 1 / Certego J10 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball 1    
18080901 lø 18/08 09:40 lø 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Kapp IF Hvitt Vind IL 1    
18082202 lø 18/08 10:00 lø 18/08 Bane 23 J6 Grp A Vind IL 6 Blå Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18082102 lø 18/08 10:00 lø 18/08 Bane 22 J6 Grp A Vind IL 1 Rosa Brumunddal Fotball 2    
18082302 lø 18/08 10:00 lø 18/08 Bane 24 G6 Grp A Vind IL 4 Grønn Kapp IF Blå    
18081502 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 15 G7 Grp A Vind IL 3 Raufoss Fotball 2    
18080802 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 1    
18081102 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 11 / Sagstuen G8 Grp C Moen SK Vind IL 4    
18081302 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Moelven IL 2 Vind IL 2    
18080302 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 3 / Smakfullt G8 Grp C Varde IL Vind IL 3    
18082203 lø 18/08 10:30 lø 18/08 Bane 23 J6 Grp B Vind IL 2 Lilla Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18082303 lø 18/08 10:30 lø 18/08 Bane 24 J6 Grp B Brumunddal Fotball 3 Vind IL 4 Rød    
18082003 lø 18/08 10:30 lø 18/08 Bane 20 G6 Grp A Vind IL 5 Lilla Kapp IF Svart    
18082103 lø 18/08 10:30 lø 18/08 Bane 22 J6 Grp B Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 3 Gul    
18080803 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Vind IL 1 Vind IL 3    
18080403 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp A Vind IL 1 Moelven IL    
18080303 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 3 / Smakfullt J10 Grp A Brumunddal Fotball 3 Vind IL 1    
18081403 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
18081103 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 11 / Sagstuen G7 Grp B Raufoss Fotball 1 Vind IL 1    
18081203 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G7 Grp B Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18082104 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 22 J6 Grp A Vind IL 5 Grønn Brumunddal Fotball 1    
18080703 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Svart    
18080803 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Vind IL 1 Vind IL 3    
18080103 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 1 / Certego J7 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 2    
18082204 lø 18/08 11:00 lø 18/08 Bane 23 G6 Grp B Vind IL 3 Rød Brumunddal Fotball 1    
18082105 lø 18/08 11:30 lø 18/08 Bane 22 G6 Grp A Vind IL 5 Lilla Brumunddal Fotball 3    
18082305 lø 18/08 11:30 lø 18/08 Bane 24 G6 Grp B Vind IL 1 Blå Raufoss Fo...l 1 Raufoss    
18082005 lø 18/08 11:30 lø 18/08 Bane 20 G6 Grp B Eina Sports...l 2011/2012 Vind IL 2 Gul    
18081204 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Grp B Vind IL 2 Brandbu IF ...tball G2010    
18080104 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 1 / Certego G10 Grp A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
18081304 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
18081404 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G7 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 2    
18081004 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 1    
18082206 lø 18/08 12:00 lø 18/08 Bane 23 J6 Grp A Kapp IF Vind IL 5 Grønn    
18082306 lø 18/08 12:00 lø 18/08 Bane 24 J6 Grp B Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 4 Rød    
18082006 lø 18/08 12:00 lø 18/08 Bane 20 J6 Grp B Vind IL 3 Gul Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18082106 lø 18/08 12:00 lø 18/08 Bane 22 J6 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 6 Blå    
18080705 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Vind IL 1 Åsen IL    
18080305 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 3    
18081405 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Vind IL 2    
18080405 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp C Vind IL 4 Gjøvik-Lyn, FK 1    
18081005 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Vind IL 1 Kapp IF Hvit    
18081305 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G7 Grp B Vind IL 2 Skreia IL G/j 2011    
18081505 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 15 J9 Grp A Vind IL 3 Kapp IF Hvitt    
18080905 lø 18/08 12:20 lø 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 2    
18082207 lø 18/08 12:30 lø 18/08 Bane 23 J6 Grp B Vind IL 2 Lilla Brumunddal Fotball 3    
18082307 lø 18/08 12:30 lø 18/08 Bane 24 G6 Grp B Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1 Blå    
18082007 lø 18/08 12:30 lø 18/08 Bane 20 G6 Grp B Vind IL 2 Gul Kapp IF Hvit    
18081206 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Grp C Vind IL 3 Brumunddal Fotball G08-4    
18081506 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 15 G8 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball G08-1    
18082008 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 20 G6 Grp B Raufoss Fo...l 1 Raufoss Vind IL 3 Rød    
18080906 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J7 Grp A Vind IL 3 Kapp IF    
18080406 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp B Kapp IF Hvit Vind IL 2    
18080606 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G10 Grp A Vind IL 2 Vardal IF Blå    
18082308 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 24 J6 Grp A Kapp IF Vind IL 1 Rosa    
18081306 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 2    
18080806 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Raufoss Fotball Vind IL 2    
18082309 lø 18/08 13:30 lø 18/08 Bane 24 G6 Grp B Vind IL 1 Blå Eina Sports...l 2011/2012    
18082209 lø 18/08 13:30 lø 18/08 Bane 23 G6 Grp B Vind IL 2 Gul Brumunddal Fotball 2    
18081507 lø 18/08 13:40 lø 18/08 Bane 15 J10 Grp A Raufoss Fotball 1 Vind IL 2    
18080707 lø 18/08 13:40 lø 18/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Vind IL 2 Kapp IF Blått    
18080607 lø 18/08 13:40 lø 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J9 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 1    
18081407 lø 18/08 13:40 lø 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J10 Grp A Raufoss Fotball 2 Vind IL 1    
18080207 lø 18/08 13:40 lø 18/08 Bane 2 / StoCretec G9 Grp C Sickla IF Stockholm röd Vind IL 1    
18080407 lø 18/08 13:40 lø 18/08 Bane 4 / Würth J7 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 1    
18082009 lø 18/08 14:00 lø 18/08 Bane 20 G6 Grp A Kapp IF Svart Vind IL 4 Grønn    
18082210 lø 18/08 14:00 lø 18/08 Bane 23 G6 Grp B Vind IL 3 Rød Kapp IF Hvit    
18080208 lø 18/08 14:20 lø 18/08 Bane 2 / StoCretec G7 Grp B Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
18081408 lø 18/08 14:20 lø 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Lyn    
18081308 lø 18/08 14:20 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G9 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
18081208 lø 18/08 14:20 lø 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18080308 lø 18/08 14:20 lø 18/08 Bane 3 / Smakfullt G10 Grp A Vind IL 1 Moelven IL 2    
18080108 lø 18/08 14:20 lø 18/08 Bane 1 / Certego G7 Grp B Raufoss Fotball 1 Vind IL 2    
18082311 lø 18/08 14:30 lø 18/08 Bane 24 G6 Grp A Vind IL 5 Lilla Raufoss Fo...l 2 Raufoss    
18080608 lø 18/08 15:00 lø 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G9 Grp C Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK 4    
18080709 lø 18/08 15:40 lø 18/08 Bane 7 / Ramirent G8 Grp B Vind IL 2 Åsen IL    
18080909 lø 18/08 15:40 lø 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp B Vind IL 3 Brumunddal Fotball 4    
18081309 lø 18/08 15:40 lø 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Moelven IL 2 Vind IL 3    
18080509 lø 18/08 15:40 lø 18/08 Bane 5 / Betong Øst G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
18081509 lø 18/08 16:20 lø 18/08 Bane 15 G9 Grp A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK 2    
18080510 lø 18/08 16:20 lø 18/08 Bane 5 / Betong Øst G9 Grp C Vind IL 1 Kapp IF 2 Hvit    
18081210 lø 18/08 17:00 lø 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G9 Grp B Gran IL Hvit Vind IL 3    
19080900 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G8 Grp C Vind IL 4 Brumunddal Fotball G08-4    
19080800 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
19080200 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Grp C Vind IL 1 Flisa AIL -...iansen nord    
19081400 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G10 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19080500 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst G8 Grp C Brumunddal Fotball G08-5 Vind IL 3    
19080901 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080801 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19081001 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Vind IL 3    
19080701 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G7 Grp B Brumunddal Fotball 4 Vind IL 1    
19080601 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G7 Grp B Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
19080301 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G7 Grp A Kapp IF Blå Vind IL 3    
19080101 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego J7 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 1    
19081201 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J7 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball    
19081101 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen J7 Grp A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK    
19080102 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 1 / Certego J9 Grp A Kapp IF Hvitt Vind IL 2    
19080802 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G10 Grp A Vind IL 2 Moelven IL 1    
19080902 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp A Vind IL 2 Sickla IF S...holm 09 blå    
19080602 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G9 Grp C Brumunddal Fotball 3 Vind IL 1    
19080402 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 4 / Würth G8 Grp C Varde IL Vind IL 4    
19081302 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Grp A Kapp IF Blått Vind IL 1    
19081102 sø 19/08 10:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G9 Grp B Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK 3    
19080403 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 4 / Würth G7 Grp B Vind IL 1 Brumunddal Fotball 1    
19081303 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Grp A Vind IL 2 Vind IL 3    
19080903 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G7 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 3    
19081403 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J7 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1    
19080503 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080203 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Kapp IF Vind IL 2    
19081303 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Grp A Vind IL 2 Vind IL 3    
19081404 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G8 Grp C Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK 1    
19080404 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 4 / Würth J9 Grp A Åsen IL Vind IL 3    
19080204 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Grp A Kapp IF 1 Blå Vind IL 2    
19080604 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J9 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Vind IL 1    
19081004 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Vind IL 2 Kapp IF Hvit    
19080804 sø 19/08 12:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Grp B Flisa AIL -...liansen sør Vind IL 3    
19081305 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
19081405 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J7 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
19081505 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 15 J7 Grp A Raufoss Fotball Vind IL 3    
19080305 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Grua UIL    
19081205 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G9 Grp C Gjøvik-Lyn, FK 1 Vind IL 1    
19080105 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080805 sø 19/08 12:40 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19081105 sø 19/08 12:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G7 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 3    
19081406 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 3    
19081006 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Brumunddal Fotball 4 Vind IL 2    
19081206 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Grp C Vind IL 3 Moen SK    
19080406 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 4 / Würth G8 Grp C Brumunddal Fotball G08-5 Vind IL 4    
19080806 sø 19/08 13:20 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G7 Grp B Vind IL 1 Skreia IL G/j 2011    
19080307 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19081307 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp B Gjøvik-Lyn, FK G08 Rød Vind IL 2    
19080706 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G9 Grp B Bøverbru IL Bøverbru/Ihle Vind IL 3    
19081107 sø 19/08 14:00 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Grp A Vardal IF Blå Vind IL 3    
19080507 sø 19/08 14:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Grp A Vind IL 2 Moelven IL J10    
19080707 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent J10 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1    
19081208 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Grp A Vind IL 2 Åsen IL    
19081408 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 3    
19081008 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 10 / Alver G8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
19080408 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 4 / Würth G9 Grp A Kastad IL G/J 09 Vind IL 2    
19081308 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
19081108 sø 19/08 14:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vind IL 2    
19080808 sø 19/08 15:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Grp B Vind IL 3 Åsen IL    
19081309 sø 19/08 15:00 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp B Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19081209 sø 19/08 15:20 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Grønn Vind IL 3    
19080608 sø 19/08 15:20 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball 2    
19081009 sø 19/08 15:20 sø 19/08 Bane 10 / Alver G10 Grp A Vind IL 1 Vardal IF Blå    
19081509 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 15 J9 Grp A Vind IL 3 Kapp IF Blått    
19081109 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen J10 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
19080109 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego G8 Grp A Vind IL 1 Grua UIL 1    
19080809 sø 19/08 16:20 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G8 Grp B Brumunddal Fotball G08-3 Vind IL 2    
19081310 sø 19/08 16:40 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Gul    
19080110 sø 19/08 16:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego G10 Grp A Vind IL 1 Moelven IL 1    
19081010 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 10 / Alver G8 Grp A Kapp IF Blå Vind IL 1    
19080510 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Grp A Moelven IL J10 Vind IL 1    
19080610 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1