Sie sehen die Ergebnisse der Gjøvik Cup 2018. Zu den aktuellen Ergebnissen der Gjøvik Cup 2019 gelangen Sie hier:.

Jenter 8

Group A




  SpielNr. Zeit Spielort Heim Ergebnis  Auswärts    
18080600 Sa 18/08 09:00 Sa 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Brumunddal Fotball Hvit Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18080100 Sa 18/08 09:00 Sa 18/08 Bane 1 / Certego Kapp IF Vind IL 1    
18081500 Sa 18/08 09:00 Sa 18/08 Bane 15 Brumunddal Fotball Blå Vind IL 3    
18080601 Sa 18/08 09:40 Sa 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Vind IL 2 Grua UIL    
18081101 Sa 18/08 09:40 Sa 18/08 Bane 11 / Sagstuen Gjøvik-Lyn, FK RØD Raufoss Fotball Gul    
18080802 Sa 18/08 10:20 Sa 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk Brumunddal Fotball Blå Vind IL 1    
18081002 Sa 18/08 10:20 Sa 18/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18081403 Sa 18/08 11:00 Sa 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
18081003 Sa 18/08 11:00 Sa 18/08 Bane 10 / Alver Grua UIL Raufoss Fotball Gul    
18080703 Sa 18/08 11:00 Sa 18/08 Bane 7 / Ramirent Vind IL 2 Raufoss Fotball Svart    
18081004 Sa 18/08 11:40 Sa 18/08 Bane 10 / Alver Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 1    
18080305 Sa 18/08 12:20 Sa 18/08 Bane 3 / Smakfullt Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 3    
18080205 Sa 18/08 12:20 Sa 18/08 Bane 2 / StoCretec Gjøvik-Lyn, FK RØD Brumunddal Fotball Blå    
18081205 Sa 18/08 12:20 Sa 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank Raufoss Fotball Gul Kapp IF    
18081306 Sa 18/08 13:00 Sa 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 2    
18080107 Sa 18/08 13:40 Sa 18/08 Bane 1 / Certego Raufoss Fotball Svart Grua UIL    
19080600 So 19/08 09:00 So 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Raufoss Fotball Gul Brumunddal Fotball Blå    
19080801 So 19/08 09:40 So 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19080501 So 19/08 09:40 So 19/08 Bane 5 / Betong Øst Raufoss Fotball Svart Brumunddal Fotball Hvit    
19081001 So 19/08 09:40 So 19/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Vind IL 3    
19080901 So 19/08 09:40 So 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19081203 So 19/08 11:00 So 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank Grua UIL Brumunddal Fotball Hvit    
19080703 So 19/08 11:00 So 19/08 Bane 7 / Ramirent Raufoss Fotball Svart Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080203 So 19/08 11:00 So 19/08 Bane 2 / StoCretec Kapp IF Vind IL 2    
19080503 So 19/08 11:00 So 19/08 Bane 5 / Betong Øst Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080803 So 19/08 11:00 So 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Brumunddal Fotball Blå Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
19080605 So 19/08 12:20 So 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Raufoss Fotball Svart    
19080505 So 19/08 12:20 So 19/08 Bane 5 / Betong Øst Kapp IF Brumunddal Fotball Blå    
19080105 So 19/08 12:20 So 19/08 Bane 1 / Certego Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080305 So 19/08 12:20 So 19/08 Bane 3 / Smakfullt Vind IL 1 Grua UIL    
19080805 So 19/08 12:40 So 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19080307 So 19/08 13:40 So 19/08 Bane 3 / Smakfullt Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19080907 So 19/08 13:40 So 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Grua UIL Gjøvik-Lyn, FK RØD    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)