You are viewing the results for Gjøvik Cup 2018. View the current results for Gjøvik Cup 2019 here.

Jenter 8

Group A



Games

  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
18080100 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
18080600 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18081500 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 15 J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 3    
18080601 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Vind IL 2 Grua UIL    
18081101 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK RØD Raufoss Fotball Gul    
18080802 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 1    
18081002 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18080703 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Svart    
18081003 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Grua UIL Raufoss Fotball Gul    
18081403 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
18081004 Sat 18/08 11:40 Sat 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 1    
18080205 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK RØD Brumunddal Fotball Blå    
18080305 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 3    
18081205 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Raufoss Fotball Gul Kapp IF    
18081306 Sat 18/08 13:00 Sat 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 2    
18080107 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Raufoss Fotball Svart Grua UIL    
19080600 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Raufoss Fotball Gul Brumunddal Fotball Blå    
19080501 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Raufoss Fotball Svart Brumunddal Fotball Hvit    
19080801 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19080901 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19081001 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Vind IL 3    
19080203 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Kapp IF Vind IL 2    
19080503 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080703 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Raufoss Fotball Svart Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080803 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
19081203 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Grua UIL Brumunddal Fotball Hvit    
19080105 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080305 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Grua UIL    
19080505 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Kapp IF Brumunddal Fotball Blå    
19080605 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Raufoss Fotball Svart    
19080805 Sun 19/08 12:40 Sun 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19080307 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19080907 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Grua UIL Gjøvik-Lyn, FK RØD    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)