You are viewing the results for Gjøvik Cup 2018. View the current results for Gjøvik Cup 2019 here.

Kapp IF

Import into your calendar
  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
18082100 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 22 J6 Grp A Vind IL 6 Blå Kapp IF    
18080900 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G7 Grp A Kapp IF Blå Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18080100 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
18080201 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 2 / StoCretec J7 Grp A Vind IL 2 Kapp IF    
18080301 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 3 / Smakfullt G8 Grp A Moelven IL Kapp IF Blå    
18080901 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Kapp IF Hvitt Vind IL 1    
18081201 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Grp A Brumunddal Fotball 2 Kapp IF Blått    
18082002 Sat 18/08 10:00 Sat 18/08 Bane 20 J6 Grp A Brumunddal Fotball 1 Kapp IF    
18082302 Sat 18/08 10:00 Sat 18/08 Bane 24 G6 Grp A Vind IL 4 Grønn Kapp IF Blå    
18080402 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp B Brumunddal Fotball G08-3 Kapp IF Hvit    
18080602 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G7 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Kapp IF Blå    
18081002 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18080102 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 1 / Certego G7 Grp B Brumunddal Fotball 1 Kapp IF Hvit    
18082003 Sat 18/08 10:30 Sat 18/08 Bane 20 G6 Grp A Vind IL 5 Lilla Kapp IF Svart    
18082304 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 24 G6 Grp A Kapp IF Blå Bøverbru IL Bøverbru/ihle    
18081503 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 15 J7 Grp A Kapp IF Brumunddal Fotball 1    
18080903 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G8 Grp A Brumunddal Fotball G08-1 Kapp IF Blå    
18082205 Sat 18/08 11:30 Sat 18/08 Bane 23 G6 Grp B Kapp IF Hvit Brumunddal Fotball 2    
18080504 Sat 18/08 11:40 Sat 18/08 Bane 5 / Betong Øst J9 Grp A Kapp IF Blått Brumunddal Fotball 1    
18080404 Sat 18/08 11:40 Sat 18/08 Bane 4 / Würth G7 Grp A Bøverbru IL Kapp IF Blå    
18082206 Sat 18/08 12:00 Sat 18/08 Bane 23 J6 Grp A Kapp IF Vind IL 5 Grønn    
18080605 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G8 Grp A Kapp IF Blå Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18081005 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Vind IL 1 Kapp IF Hvit    
18081205 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Raufoss Fotball Gul Kapp IF    
18081505 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 15 J9 Grp A Vind IL 3 Kapp IF Hvitt    
18082007 Sat 18/08 12:30 Sat 18/08 Bane 20 G6 Grp B Vind IL 2 Gul Kapp IF Hvit    
18082108 Sat 18/08 13:00 Sat 18/08 Bane 22 G6 Grp A Brumunddal Fotball 3 Kapp IF Blå    
18082208 Sat 18/08 13:00 Sat 18/08 Bane 23 G6 Grp A Raufoss Fo...l 2 Raufoss Kapp IF Svart    
18082308 Sat 18/08 13:00 Sat 18/08 Bane 24 J6 Grp A Kapp IF Vind IL 1 Rosa    
18080406 Sat 18/08 13:00 Sat 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp B Kapp IF Hvit Vind IL 2    
18080906 Sat 18/08 13:00 Sat 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J7 Grp A Vind IL 3 Kapp IF    
18081107 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Bane 11 / Sagstuen G9 Grp C Brumunddal Fotball 3 Kapp IF 2 Hvit    
18080907 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G7 Grp B Kapp IF Hvit Brumunddal Fotball 4    
18080707 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Vind IL 2 Kapp IF Blått    
18081207 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G9 Grp A Gjøvik-Lyn, FK 2 Kapp IF 1 Blå    
18082009 Sat 18/08 14:00 Sat 18/08 Bane 20 G6 Grp A Kapp IF Svart Vind IL 4 Grønn    
18082210 Sat 18/08 14:00 Sat 18/08 Bane 23 G6 Grp B Vind IL 3 Rød Kapp IF Hvit    
18081108 Sat 18/08 14:20 Sat 18/08 Bane 11 / Sagstuen G8 Grp B Torpa IL Kapp IF Hvit    
18080109 Sat 18/08 15:00 Sat 18/08 Bane 1 / Certego G9 Grp C Flisa AIL -...iansen nord Kapp IF 2 Hvit    
18080309 Sat 18/08 15:00 Sat 18/08 Bane 3 / Smakfullt J9 Grp A Kapp IF Hvitt Brumunddal Fotball 2    
18080809 Sat 18/08 15:40 Sat 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Grp A Kapp IF 1 Blå Brumunddal Fotball 1    
18080510 Sat 18/08 16:20 Sat 18/08 Bane 5 / Betong Øst G9 Grp C Vind IL 1 Kapp IF 2 Hvit    
18080810 Sat 18/08 17:00 Sat 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Grp A Brumunddal Fotball 2 Kapp IF 1 Blå    
19080100 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Bane 1 / Certego G9 Grp A Sickla IF S...holm 09 blå Kapp IF 1 Blå    
19081200 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Grp A Kapp IF Hvitt Brumunddal Fotball 1    
19081500 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Bane 15 G9 Grp C Gjøvik-Lyn, FK 1 Kapp IF 2 Hvit    
19080301 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 3 / Smakfullt G7 Grp A Kapp IF Blå Vind IL 3    
19081501 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 15 J7 Grp A Kapp IF Brumunddal Fotball 2    
19081001 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Vind IL 3    
19080102 Sun 19/08 10:20 Sun 19/08 Bane 1 / Certego J9 Grp A Kapp IF Hvitt Vind IL 2    
19081002 Sun 19/08 10:20 Sun 19/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Kapp IF Hvit Raufoss Fotball 1    
19081302 Sun 19/08 10:20 Sun 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Grp A Kapp IF Blått Vind IL 1    
19080302 Sun 19/08 10:20 Sun 19/08 Bane 3 / Smakfullt G9 Grp C Kapp IF 2 Hvit Gjøvik-Lyn, FK 4    
19081503 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 15 J7 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Kapp IF    
19080203 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Kapp IF Vind IL 2    
19080904 Sun 19/08 11:40 Sun 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp C Kapp IF 2 Hvit Gran IL Svart    
19080204 Sun 19/08 11:40 Sun 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Grp A Kapp IF 1 Blå Vind IL 2    
19081004 Sun 19/08 11:40 Sun 19/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Vind IL 2 Kapp IF Hvit    
19081405 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J7 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
19081005 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 10 / Alver G7 Grp A Kapp IF Blå Brumunddal Fotball 2    
19080505 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Kapp IF Brumunddal Fotball Blå    
19081306 Sun 19/08 13:00 Sun 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Grp A Åsen IL Kapp IF Blått    
19080906 Sun 19/08 13:00 Sun 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp A Kapp IF 1 Blå Kastad IL G/J 09    
19081407 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G7 Grp B Kapp IF Hvit Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19081007 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Bane 10 / Alver G8 Grp B Kapp IF Hvit Åsen IL    
19081207 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G7 Grp A Kapp IF Blå Raufoss Fotball 2    
19080108 Sun 19/08 14:20 Sun 19/08 Bane 1 / Certego J9 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Kapp IF Hvitt    
19080208 Sun 19/08 14:20 Sun 19/08 Bane 2 / StoCretec G8 Grp A Bøverbru IL 2 Kapp IF Blå    
19080508 Sun 19/08 15:00 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst G8 Grp B Gjøvik-Lyn, FK G08 Rød Kapp IF Hvit    
19081509 Sun 19/08 15:40 Sun 19/08 Bane 15 J9 Grp A Vind IL 3 Kapp IF Blått    
19080509 Sun 19/08 15:40 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst G8 Grp A Kapp IF Blå Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit    
19080609 Sun 19/08 16:20 Sun 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G8 Grp B Kapp IF Hvit Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19081010 Sun 19/08 17:00 Sun 19/08 Bane 10 / Alver G8 Grp A Kapp IF Blå Vind IL 1    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)