You are viewing the results for Gjøvik Cup 2018. View the current results for Gjøvik Cup 2019 here.

Jenter 8

Group A




  Nbr Time Arena Home team Result  Away team    
18080100 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 1 / Certego Kapp IF Vind IL 1    
18080600 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Brumunddal Fotball Hvit Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18081500 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Bane 15 Brumunddal Fotball Blå Vind IL 3    
18080601 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Vind IL 2 Grua UIL    
18081101 Sat 18/08 09:40 Sat 18/08 Bane 11 / Sagstuen Gjøvik-Lyn, FK RØD Raufoss Fotball Gul    
18081002 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18080802 Sat 18/08 10:20 Sat 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk Brumunddal Fotball Blå Vind IL 1    
18080703 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 7 / Ramirent Vind IL 2 Raufoss Fotball Svart    
18081403 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
18081003 Sat 18/08 11:00 Sat 18/08 Bane 10 / Alver Grua UIL Raufoss Fotball Gul    
18081004 Sat 18/08 11:40 Sat 18/08 Bane 10 / Alver Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 1    
18081205 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank Raufoss Fotball Gul Kapp IF    
18080305 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 3 / Smakfullt Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 3    
18080205 Sat 18/08 12:20 Sat 18/08 Bane 2 / StoCretec Gjøvik-Lyn, FK RØD Brumunddal Fotball Blå    
18081306 Sat 18/08 13:00 Sat 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 2    
18080107 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Bane 1 / Certego Raufoss Fotball Svart Grua UIL    
19080600 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Raufoss Fotball Gul Brumunddal Fotball Blå    
19080501 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst Raufoss Fotball Svart Brumunddal Fotball Hvit    
19081001 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Vind IL 3    
19080901 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080801 Sun 19/08 09:40 Sun 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19081203 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank Grua UIL Brumunddal Fotball Hvit    
19080803 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Brumunddal Fotball Blå Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
19080703 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 7 / Ramirent Raufoss Fotball Svart Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080503 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080203 Sun 19/08 11:00 Sun 19/08 Bane 2 / StoCretec Kapp IF Vind IL 2    
19080305 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 3 / Smakfullt Vind IL 1 Grua UIL    
19080605 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Raufoss Fotball Svart    
19080105 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 1 / Certego Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080505 Sun 19/08 12:20 Sun 19/08 Bane 5 / Betong Øst Kapp IF Brumunddal Fotball Blå    
19080805 Sun 19/08 12:40 Sun 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19080307 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Bane 3 / Smakfullt Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19080907 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Grua UIL Gjøvik-Lyn, FK RØD    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)