Detta är resultaten från Gjøvik Cup 2018. Se de senaste resultaten från Gjøvik Cup 2019 här.

Gutter 10

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
18080700 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vind IL 1    
18080800 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk G10 Grp A Vardal IF Blå Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
18081000 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 10 / Alver G10 Grp A Moelven IL 1 Vind IL 3    
18081200 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 2    
18081302 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Moelven IL 2 Vind IL 2    
18081402 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G10 Grp A Moelven IL 1 Gjøvik-Lyn, FK Gul    
18080104 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 1 / Certego G10 Grp A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
18081504 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 15 G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vardal IF Blå    
18080606 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G10 Grp A Vind IL 2 Vardal IF Blå    
18080308 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt G10 Grp A Vind IL 1 Moelven IL 2    
18081208 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18081508 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 15 G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Grønn Moelven IL 1    
18080509 lö 18/08 15:40 lö 18/08 Bane 5 / Betong Øst G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
18081309 lö 18/08 15:40 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Moelven IL 2 Vind IL 3    
19080400 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 4 / Würth G10 Grp A Moelven IL 1 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19081300 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Moelven IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Gul    
19081400 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G10 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19080702 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent G10 Grp A Moelven IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19080802 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G10 Grp A Vind IL 2 Moelven IL 1    
19081107 sö 19/08 14:00 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Grp A Vardal IF Blå Vind IL 3    
19081108 sö 19/08 14:40 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vind IL 2    
19081009 sö 19/08 15:20 sö 19/08 Bane 10 / Alver G10 Grp A Vind IL 1 Vardal IF Blå    
19081209 sö 19/08 15:20 sö 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Grønn Vind IL 3    
19080110 sö 19/08 16:40 sö 19/08 Bane 1 / Certego G10 Grp A Vind IL 1 Moelven IL 1    
19081310 sö 19/08 16:40 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Gul    
19081410 sö 19/08 16:40 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Grønn Moelven IL 2    
19081510 sö 19/08 16:40 sö 19/08 Bane 15 G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vardal IF Blå    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)