Detta är resultaten från Gjøvik Cup 2018. Se de senaste resultaten från Gjøvik Cup 2019 här.

Jenter 8

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
18080100 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
18080600 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18081500 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 15 J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 3    
18080601 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Vind IL 2 Grua UIL    
18081101 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK RØD Raufoss Fotball Gul    
18080802 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 1    
18081002 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18080703 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Svart    
18081003 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Grua UIL Raufoss Fotball Gul    
18081403 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
18081004 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 1    
18080205 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK RØD Brumunddal Fotball Blå    
18080305 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 3    
18081205 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Raufoss Fotball Gul Kapp IF    
18081306 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 2    
18080107 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Raufoss Fotball Svart Grua UIL    
19080600 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Raufoss Fotball Gul Brumunddal Fotball Blå    
19080501 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Raufoss Fotball Svart Brumunddal Fotball Hvit    
19080801 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19080901 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19081001 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Vind IL 3    
19080203 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Kapp IF Vind IL 2    
19080503 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080703 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Raufoss Fotball Svart Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080803 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
19081203 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Grua UIL Brumunddal Fotball Hvit    
19080105 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080305 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Grua UIL    
19080505 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Kapp IF Brumunddal Fotball Blå    
19080605 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Raufoss Fotball Svart    
19080805 sö 19/08 12:40 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19080307 sö 19/08 13:40 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19080907 sö 19/08 13:40 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Grua UIL Gjøvik-Lyn, FK RØD    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)