Detta är resultaten från Gjøvik Cup 2018. Se de senaste resultaten från Gjøvik Cup 2019 här.

Jenter 10

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
18080101 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 1 / Certego J10 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball 1    
18081401 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 3    
18081501 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 15 J10 Grp A Brumunddal Fotball 2 Brumunddal Fotball 1    
18080902 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J10 Grp A Moelven IL J10 Raufoss Fotball 2    
18080303 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt J10 Grp A Brumunddal Fotball 3 Vind IL 1    
18080704 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent J10 Grp A Raufoss Fotball 2 Brumunddal Fotball 1    
18080804 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J10 Grp A Moelven IL J10 Raufoss Fotball 1    
18081304 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
18081007 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 10 / Alver J10 Grp A Brumunddal Fotball 1 Brumunddal Fotball 3    
18081307 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J10 Grp A Brumunddal Fotball 2 Moelven IL J10    
18081407 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J10 Grp A Raufoss Fotball 2 Vind IL 1    
18081507 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 15 J10 Grp A Raufoss Fotball 1 Vind IL 2    
19080507 sö 19/08 14:00 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Grp A Vind IL 2 Moelven IL J10    
19080607 sö 19/08 14:00 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Grp A Brumunddal Fotball 2 Raufoss Fotball 2    
19080807 sö 19/08 14:00 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J10 Grp A Brumunddal Fotball 3 Raufoss Fotball 1    
19080707 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent J10 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1    
19080608 sö 19/08 15:20 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball 2    
19080708 sö 19/08 15:20 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent J10 Grp A Moelven IL J10 Brumunddal Fotball 3    
19080309 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt J10 Grp A Raufoss Fotball 1 Brumunddal Fotball 1    
19081109 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen J10 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
19080210 sö 19/08 16:40 sö 19/08 Bane 2 / StoCretec J10 Grp A Raufoss Fotball 2 Brumunddal Fotball 3    
19080310 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt J10 Grp A Raufoss Fotball 1 Brumunddal Fotball 2    
19080510 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Grp A Moelven IL J10 Vind IL 1    
19080610 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)