Detta är resultaten från Gjøvik Cup 2018. Se de senaste resultaten från Gjøvik Cup 2021 här.

Vind IL

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
18082200 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 23 J6 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1 Rosa    
18081500 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 15 J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 3    
18080700 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vind IL 1    
18080300 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt G7 Grp A Varde IL Vind IL 3    
18082300 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 24 G6 Grp A Vind IL 4 Grønn Bøverbru IL Bøverbru/ihle    
18082000 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 20 J6 Grp A Vind IL 5 Grønn Brumunddal Fotball 2    
18081100 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 11 / Sagstuen J9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 2    
18081300 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp C Vind IL 4 Vind IL 3    
18081300 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp C Vind IL 4 Vind IL 3    
18081200 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 2    
18081000 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 10 / Alver G10 Grp A Moelven IL 1 Vind IL 3    
18082100 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 22 J6 Grp A Vind IL 6 Blå Kapp IF    
18080100 lö 18/08 09:00 lö 18/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
18082301 lö 18/08 09:30 lö 18/08 Bane 24 J6 Grp B Vind IL 4 Rød Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18082201 lö 18/08 09:30 lö 18/08 Bane 23 J6 Grp B Vind IL 2 Lilla Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18082101 lö 18/08 09:30 lö 18/08 Bane 22 J6 Grp B Vind IL 3 Gul Brumunddal Fotball 3    
18080601 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Grp A Vind IL 2 Grua UIL    
18080201 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 2 / StoCretec J7 Grp A Vind IL 2 Kapp IF    
18080801 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK    
18080701 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent J7 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 3    
18081401 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 3    
18081001 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 10 / Alver G8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit Vind IL 1    
18080101 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 1 / Certego J10 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball 1    
18080901 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Kapp IF Hvitt Vind IL 1    
18082202 lö 18/08 10:00 lö 18/08 Bane 23 J6 Grp A Vind IL 6 Blå Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18082102 lö 18/08 10:00 lö 18/08 Bane 22 J6 Grp A Vind IL 1 Rosa Brumunddal Fotball 2    
18082302 lö 18/08 10:00 lö 18/08 Bane 24 G6 Grp A Vind IL 4 Grønn Kapp IF Blå    
18081502 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 15 G7 Grp A Vind IL 3 Raufoss Fotball 2    
18080802 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Brumunddal Fotball Blå Vind IL 1    
18081102 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 11 / Sagstuen G8 Grp C Moen SK Vind IL 4    
18081302 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Moelven IL 2 Vind IL 2    
18080302 lö 18/08 10:20 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt G8 Grp C Varde IL Vind IL 3    
18082203 lö 18/08 10:30 lö 18/08 Bane 23 J6 Grp B Vind IL 2 Lilla Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18082303 lö 18/08 10:30 lö 18/08 Bane 24 J6 Grp B Brumunddal Fotball 3 Vind IL 4 Rød    
18082003 lö 18/08 10:30 lö 18/08 Bane 20 G6 Grp A Vind IL 5 Lilla Kapp IF Svart    
18082103 lö 18/08 10:30 lö 18/08 Bane 22 J6 Grp B Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 3 Gul    
18080803 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Vind IL 1 Vind IL 3    
18080403 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp A Vind IL 1 Moelven IL    
18080303 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt J10 Grp A Brumunddal Fotball 3 Vind IL 1    
18081403 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
18081103 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 11 / Sagstuen G7 Grp B Raufoss Fotball 1 Vind IL 1    
18081203 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G7 Grp B Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18082104 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 22 J6 Grp A Vind IL 5 Grønn Brumunddal Fotball 1    
18080703 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Svart    
18080803 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Vind IL 1 Vind IL 3    
18080103 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 1 / Certego J7 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 2    
18082204 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 23 G6 Grp B Vind IL 3 Rød Brumunddal Fotball 1    
18082105 lö 18/08 11:30 lö 18/08 Bane 22 G6 Grp A Vind IL 5 Lilla Brumunddal Fotball 3    
18082305 lö 18/08 11:30 lö 18/08 Bane 24 G6 Grp B Vind IL 1 Blå Raufoss Fo...l 1 Raufoss    
18082005 lö 18/08 11:30 lö 18/08 Bane 20 G6 Grp B Eina Sports...l 2011/2012 Vind IL 2 Gul    
18081204 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Grp B Vind IL 2 Brandbu IF ...tball G2010    
18080104 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 1 / Certego G10 Grp A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
18081304 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
18081404 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G7 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 2    
18081004 lö 18/08 11:40 lö 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 1    
18082206 lö 18/08 12:00 lö 18/08 Bane 23 J6 Grp A Kapp IF Vind IL 5 Grønn    
18082306 lö 18/08 12:00 lö 18/08 Bane 24 J6 Grp B Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 4 Rød    
18082006 lö 18/08 12:00 lö 18/08 Bane 20 J6 Grp B Vind IL 3 Gul Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18082106 lö 18/08 12:00 lö 18/08 Bane 22 J6 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 6 Blå    
18080705 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Vind IL 1 Åsen IL    
18080305 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 3    
18081405 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Vind IL 2    
18080405 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp C Vind IL 4 Gjøvik-Lyn, FK 1    
18081005 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Vind IL 1 Kapp IF Hvit    
18081305 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G7 Grp B Vind IL 2 Skreia IL G/j 2011    
18081505 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 15 J9 Grp A Vind IL 3 Kapp IF Hvitt    
18080905 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 2    
18082207 lö 18/08 12:30 lö 18/08 Bane 23 J6 Grp B Vind IL 2 Lilla Brumunddal Fotball 3    
18082307 lö 18/08 12:30 lö 18/08 Bane 24 G6 Grp B Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1 Blå    
18082007 lö 18/08 12:30 lö 18/08 Bane 20 G6 Grp B Vind IL 2 Gul Kapp IF Hvit    
18081206 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Grp C Vind IL 3 Brumunddal Fotball G08-4    
18081506 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 15 G8 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball G08-1    
18082008 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 20 G6 Grp B Raufoss Fo...l 1 Raufoss Vind IL 3 Rød    
18080906 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J7 Grp A Vind IL 3 Kapp IF    
18080406 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 4 / Würth G8 Grp B Kapp IF Hvit Vind IL 2    
18080606 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G10 Grp A Vind IL 2 Vardal IF Blå    
18082308 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 24 J6 Grp A Kapp IF Vind IL 1 Rosa    
18081306 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 2    
18080806 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J7 Grp A Raufoss Fotball Vind IL 2    
18082309 lö 18/08 13:30 lö 18/08 Bane 24 G6 Grp B Vind IL 1 Blå Eina Sports...l 2011/2012    
18082209 lö 18/08 13:30 lö 18/08 Bane 23 G6 Grp B Vind IL 2 Gul Brumunddal Fotball 2    
18081507 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 15 J10 Grp A Raufoss Fotball 1 Vind IL 2    
18080707 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Vind IL 2 Kapp IF Blått    
18080607 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J9 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 1    
18081407 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J10 Grp A Raufoss Fotball 2 Vind IL 1    
18080207 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 2 / StoCretec G9 Grp C Sickla IF Stockholm röd Vind IL 1    
18080407 lö 18/08 13:40 lö 18/08 Bane 4 / Würth J7 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 1    
18082009 lö 18/08 14:00 lö 18/08 Bane 20 G6 Grp A Kapp IF Svart Vind IL 4 Grønn    
18082210 lö 18/08 14:00 lö 18/08 Bane 23 G6 Grp B Vind IL 3 Rød Kapp IF Hvit    
18080208 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 2 / StoCretec G7 Grp B Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
18081408 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Lyn    
18081308 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G9 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
18081208 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18080308 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt G10 Grp A Vind IL 1 Moelven IL 2    
18080108 lö 18/08 14:20 lö 18/08 Bane 1 / Certego G7 Grp B Raufoss Fotball 1 Vind IL 2    
18082311 lö 18/08 14:30 lö 18/08 Bane 24 G6 Grp A Vind IL 5 Lilla Raufoss Fo...l 2 Raufoss    
18080608 lö 18/08 15:00 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G9 Grp C Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK 4    
18080709 lö 18/08 15:40 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent G8 Grp B Vind IL 2 Åsen IL    
18080909 lö 18/08 15:40 lö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp B Vind IL 3 Brumunddal Fotball 4    
18081309 lö 18/08 15:40 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Moelven IL 2 Vind IL 3    
18080509 lö 18/08 15:40 lö 18/08 Bane 5 / Betong Øst G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
18081509 lö 18/08 16:20 lö 18/08 Bane 15 G9 Grp A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK 2    
18080510 lö 18/08 16:20 lö 18/08 Bane 5 / Betong Øst G9 Grp C Vind IL 1 Kapp IF 2 Hvit    
18081210 lö 18/08 17:00 lö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank G9 Grp B Gran IL Hvit Vind IL 3    
19080900 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G8 Grp C Vind IL 4 Brumunddal Fotball G08-4    
19080800 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
19080200 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Grp C Vind IL 1 Flisa AIL -...iansen nord    
19081400 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G10 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19080500 sö 19/08 09:00 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst G8 Grp C Brumunddal Fotball G08-5 Vind IL 3    
19080901 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080801 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19081001 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Kapp IF Vind IL 3    
19080701 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent G7 Grp B Brumunddal Fotball 4 Vind IL 1    
19080601 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G7 Grp B Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
19080301 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt G7 Grp A Kapp IF Blå Vind IL 3    
19080101 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 1 / Certego J7 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 1    
19081201 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J7 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball    
19081101 sö 19/08 09:40 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen J7 Grp A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK    
19080102 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 1 / Certego J9 Grp A Kapp IF Hvitt Vind IL 2    
19080802 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G10 Grp A Vind IL 2 Moelven IL 1    
19080902 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Grp A Vind IL 2 Sickla IF S...holm 09 blå    
19080602 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G9 Grp C Brumunddal Fotball 3 Vind IL 1    
19080402 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 4 / Würth G8 Grp C Varde IL Vind IL 4    
19081302 sö 19/08 10:20 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Grp A Kapp IF Blått Vind IL 1    
19081102 sö 19/08 10:40 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen G9 Grp B Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK 3    
19080403 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 4 / Würth G7 Grp B Vind IL 1 Brumunddal Fotball 1    
19081303 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Grp A Vind IL 2 Vind IL 3    
19080903 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G7 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 3    
19081403 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J7 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1    
19080503 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Grp A Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080203 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Kapp IF Vind IL 2    
19081303 sö 19/08 11:00 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Grp A Vind IL 2 Vind IL 3    
19081404 sö 19/08 11:40 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G8 Grp C Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK 1    
19080404 sö 19/08 11:40 sö 19/08 Bane 4 / Würth J9 Grp A Åsen IL Vind IL 3    
19080204 sö 19/08 11:40 sö 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Grp A Kapp IF 1 Blå Vind IL 2    
19080604 sö 19/08 11:40 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J9 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Vind IL 1    
19081004 sö 19/08 11:40 sö 19/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Vind IL 2 Kapp IF Hvit    
19080804 sö 19/08 12:00 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Grp B Flisa AIL -...liansen sør Vind IL 3    
19081305 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
19081405 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J7 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
19081505 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 15 J7 Grp A Raufoss Fotball Vind IL 3    
19080305 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Grua UIL    
19081205 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G9 Grp C Gjøvik-Lyn, FK 1 Vind IL 1    
19080105 sö 19/08 12:20 sö 19/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080805 sö 19/08 12:40 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19081105 sö 19/08 12:40 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen G7 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 3    
19081406 sö 19/08 13:00 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 3    
19081006 sö 19/08 13:00 sö 19/08 Bane 10 / Alver G7 Grp B Brumunddal Fotball 4 Vind IL 2    
19081206 sö 19/08 13:00 sö 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Grp C Vind IL 3 Moen SK    
19080406 sö 19/08 13:00 sö 19/08 Bane 4 / Würth G8 Grp C Brumunddal Fotball G08-5 Vind IL 4    
19080806 sö 19/08 13:20 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G7 Grp B Vind IL 1 Skreia IL G/j 2011    
19080307 sö 19/08 13:40 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19081307 sö 19/08 13:40 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp B Gjøvik-Lyn, FK G08 Rød Vind IL 2    
19080706 sö 19/08 13:40 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent G9 Grp B Bøverbru IL Bøverbru/Ihle Vind IL 3    
19081107 sö 19/08 14:00 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Grp A Vardal IF Blå Vind IL 3    
19080507 sö 19/08 14:00 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Grp A Vind IL 2 Moelven IL J10    
19080707 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent J10 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1    
19081208 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Grp A Vind IL 2 Åsen IL    
19081408 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 3    
19081008 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 10 / Alver G8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
19080408 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 4 / Würth G9 Grp A Kastad IL G/J 09 Vind IL 2    
19081308 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
19081108 sö 19/08 14:40 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vind IL 2    
19080808 sö 19/08 15:00 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Grp B Vind IL 3 Åsen IL    
19081309 sö 19/08 15:00 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Grp B Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19081209 sö 19/08 15:20 sö 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Grønn Vind IL 3    
19080608 sö 19/08 15:20 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball 2    
19081009 sö 19/08 15:20 sö 19/08 Bane 10 / Alver G10 Grp A Vind IL 1 Vardal IF Blå    
19081509 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 15 J9 Grp A Vind IL 3 Kapp IF Blått    
19081109 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen J10 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
19080109 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 1 / Certego G8 Grp A Vind IL 1 Grua UIL 1    
19080809 sö 19/08 16:20 sö 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G8 Grp B Brumunddal Fotball G08-3 Vind IL 2    
19081310 sö 19/08 16:40 sö 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Grp A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Gul    
19080110 sö 19/08 16:40 sö 19/08 Bane 1 / Certego G10 Grp A Vind IL 1 Moelven IL 1    
19081010 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 10 / Alver G8 Grp A Kapp IF Blå Vind IL 1    
19080510 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Grp A Moelven IL J10 Vind IL 1    
19080610 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1