Detta är resultaten från Gjøvik Cup 2018. Se de senaste resultaten från Gjøvik Cup 2019 här.

Gutter 8

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
18081001 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 10 / Alver Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit Vind IL 1    
18080401 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 4 / Würth Brumunddal Fotball G08-1 Grua UIL 1    
18080501 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 5 / Betong Øst Bøverbru IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18080301 lö 18/08 09:40 lö 18/08 Bane 3 / Smakfullt Moelven IL Kapp IF Blå    
18080503 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 5 / Betong Øst Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit Bøverbru IL 2    
18081303 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren Grua UIL 1 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18080903 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Brumunddal Fotball G08-1 Kapp IF Blå    
18080403 lö 18/08 11:00 lö 18/08 Bane 4 / Würth Vind IL 1 Moelven IL    
18080605 lö 18/08 12:20 lö 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Kapp IF Blå Gjøvik-Lyn, FK Blå    
18081506 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 15 Vind IL 1 Brumunddal Fotball G08-1    
18080106 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 1 / Certego Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit Moelven IL    
18080706 lö 18/08 13:00 lö 18/08 Bane 7 / Ramirent Bøverbru IL 2 Grua UIL 1    
19080308 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 3 / Smakfullt Moelven IL Grua UIL 1    
19081008 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 10 / Alver Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
19080208 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 2 / StoCretec Bøverbru IL 2 Kapp IF Blå    
19080908 sö 19/08 14:20 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit Brumunddal Fotball G08-1    
19080509 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 5 / Betong Øst Kapp IF Blå Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit    
19080209 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 2 / StoCretec Gjøvik-Lyn, FK Blå Brumunddal Fotball G08-1    
19080909 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Moelven IL Bøverbru IL 2    
19080109 sö 19/08 15:40 sö 19/08 Bane 1 / Certego Vind IL 1 Grua UIL 1    
19081010 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Blå Vind IL 1    
19080709 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 7 / Ramirent Grua UIL 1 Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit    
19081110 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 11 / Sagstuen Moelven IL Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19080410 sö 19/08 17:00 sö 19/08 Bane 4 / Würth Brumunddal Fotball G08-1 Bøverbru IL 2    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)