Dette er resultater fra Gjøvik Cup 2018. Se de siste resultatene fra Gjøvik Cup 2019 her.



Søndag 19/8 (Dag 2)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19080100 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 1 / Certego G9 Plj A Sickla IF S...holm 09 blå Kapp IF 1 Blå    
19080200 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Plj C Vind IL 1 Flisa AIL -...iansen nord    
19080300 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G9 Plj C Gran IL Svart Brumunddal Fotball 3    
19080400 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 4 / Würth G10 Plj A Moelven IL 1 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19080500 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst G8 Plj C Brumunddal Fotball G08-5 Vind IL 3    
19080600 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Plj A Raufoss Fotball Gul Brumunddal Fotball Blå    
19080700 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G9 Plj B Brumunddal Fotball 4 Flisa AIL -...liansen sør    
19080800 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Plj A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
19080900 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G8 Plj C Vind IL 4 Brumunddal Fotball G08-4    
19081000 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 10 / Alver G9 Plj A Gjøvik-Lyn, FK 2 Brumunddal Fotball 2    
19081100 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G9 Plj C Gjøvik-Lyn, FK 4 Sickla IF Stockholm röd    
19081200 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Plj A Kapp IF Hvitt Brumunddal Fotball 1    
19081300 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Plj A Moelven IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Gul    
19081400 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G10 Plj A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19081500 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Bane 15 G9 Plj C Gjøvik-Lyn, FK 1 Kapp IF 2 Hvit    
19080101 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego J7 Plj A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 1    
19080201 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G7 Plj A Raufoss Fotball 2 Gjøvik-Lyn, FK Rød    
19080301 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G7 Plj A Kapp IF Blå Vind IL 3    
19080401 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 4 / Würth G7 Plj A Bøverbru IL Varde IL    
19080501 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Plj A Raufoss Fotball Svart Brumunddal Fotball Hvit    
19080601 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G7 Plj B Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
19080701 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G7 Plj B Brumunddal Fotball 4 Vind IL 1    
19080801 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Plj A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19080901 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Plj A Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19081001 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 10 / Alver J8 Plj A Kapp IF Vind IL 3    
19081101 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen J7 Plj A Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK    
19081201 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J7 Plj A Vind IL 1 Raufoss Fotball    
19081301 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G7 Plj A Brumunddal Fotball 3 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
19081401 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G9 Plj B Gran IL Hvit Bøverbru IL Bøverbru/Ihle    
19081501 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 15 J7 Plj A Kapp IF Brumunddal Fotball 2    
19080102 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 1 / Certego J9 Plj A Kapp IF Hvitt Vind IL 2    
19080202 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Plj C Sickla IF Stockholm röd Gjøvik-Lyn, FK 1    
19080302 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G9 Plj C Kapp IF 2 Hvit Gjøvik-Lyn, FK 4    
19080402 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 4 / Würth G8 Plj C Varde IL Vind IL 4    
19080502 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst G9 Plj C Flisa AIL -...iansen nord Gran IL Svart    
19080602 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G9 Plj C Brumunddal Fotball 3 Vind IL 1    
19080702 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G10 Plj A Moelven IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19080802 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G10 Plj A Vind IL 2 Moelven IL 1    
19080902 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Plj A Vind IL 2 Sickla IF S...holm 09 blå    
19081002 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 10 / Alver G7 Plj B Kapp IF Hvit Raufoss Fotball 1    
19081202 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G7 Plj B Skreia IL G/j 2011 Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19081302 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Plj A Kapp IF Blått Vind IL 1    
19081402 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G8 Plj C Gjøvik-Lyn, FK 1 Moen SK    
19081502 sø 19/08 10:20 sø 19/08 Bane 15 G9 Plj A Kastad IL G/J 09 Brumunddal Fotball 1    
19081102 sø 19/08 10:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G9 Plj B Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK 3    
19080103 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 1 / Certego J7 Plj A Brumunddal Fotball 2 Raufoss Fotball    
19080203 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec J8 Plj A Kapp IF Vind IL 2    
19080303 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G7 Plj A Raufoss Fotball 2 Brumunddal Fotball 2    
19080403 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 4 / Würth G7 Plj B Vind IL 1 Brumunddal Fotball 1    
19080503 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Plj A Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080603 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G9 Plj B Åsen IL Gran IL Hvit    
19080703 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent J8 Plj A Raufoss Fotball Svart Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080803 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Plj A Brumunddal Fotball Blå Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
19080903 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G7 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 3    
19081003 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 10 / Alver G7 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Rød Bøverbru IL    
19081203 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Plj A Grua UIL Brumunddal Fotball Hvit    
19081303 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Plj A Vind IL 2 Vind IL 3    
19081403 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J7 Plj A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1    
19081503 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 15 J7 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Kapp IF    
19081103 sø 19/08 11:20 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G7 Plj A Brumunddal Fotball 3 Varde IL    
19080104 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego G9 Plj A Brumunddal Fotball 2 Kastad IL G/J 09    
19080204 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Plj A Kapp IF 1 Blå Vind IL 2    
19080304 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G8 Plj C Brumunddal Fotball G08-4 Varde IL    
19080404 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 4 / Würth J9 Plj A Åsen IL Vind IL 3    
19080504 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst G7 Plj B Skreia IL G/j 2011 Raufoss Fotball 1    
19080604 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J9 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Vind IL 1    
19080904 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Plj C Kapp IF 2 Hvit Gran IL Svart    
19081004 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 10 / Alver G7 Plj B Vind IL 2 Kapp IF Hvit    
19081204 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G7 Plj B Gjøvik-Lyn, FK Blå Brumunddal Fotball 4    
19081304 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Plj C Moen SK Brumunddal Fotball G08-5    
19081404 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G8 Plj C Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK 1    
19081504 sø 19/08 11:40 sø 19/08 Bane 15 G9 Plj A Brumunddal Fotball 1 Gjøvik-Lyn, FK 2    
19080704 sø 19/08 12:00 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G9 Plj B Gjøvik-Lyn, FK 3 Brumunddal Fotball 4    
19080804 sø 19/08 12:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Plj B Flisa AIL -...liansen sør Vind IL 3    
19081104 sø 19/08 12:00 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G9 Plj C Sickla IF Stockholm röd Flisa AIL -...iansen nord    
19080105 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 1 / Certego J8 Plj A Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080205 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Plj C Gjøvik-Lyn, FK 4 Brumunddal Fotball 3    
19080305 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Plj A Vind IL 1 Grua UIL    
19080405 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 4 / Würth G7 Plj A Bøverbru IL Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
19080505 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J8 Plj A Kapp IF Brumunddal Fotball Blå    
19080605 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J8 Plj A Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Raufoss Fotball Svart    
19080905 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Plj B Bøverbru IL Bøverbru/Ihle Åsen IL    
19081005 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 10 / Alver G7 Plj A Kapp IF Blå Brumunddal Fotball 2    
19081205 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G9 Plj C Gjøvik-Lyn, FK 1 Vind IL 1    
19081305 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J7 Plj A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
19081405 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J7 Plj A Kapp IF Vind IL 1    
19081505 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 15 J7 Plj A Raufoss Fotball Vind IL 3    
19080705 sø 19/08 12:40 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent J7 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Brumunddal Fotball 2    
19080805 sø 19/08 12:40 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Plj A Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19081105 sø 19/08 12:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G7 Plj A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 3    
19080106 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 1 / Certego G9 Plj A Brumunddal Fotball 2 Brumunddal Fotball 1    
19080206 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G9 Plj A Gjøvik-Lyn, FK 2 Sickla IF S...holm 09 blå    
19080306 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G8 Plj C Brumunddal Fotball G08-4 Gjøvik-Lyn, FK 1    
19080406 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 4 / Würth G8 Plj C Brumunddal Fotball G08-5 Vind IL 4    
19080906 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G9 Plj A Kapp IF 1 Blå Kastad IL G/J 09    
19081006 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 10 / Alver G7 Plj B Brumunddal Fotball 4 Vind IL 2    
19081206 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Plj C Vind IL 3 Moen SK    
19081306 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Plj A Åsen IL Kapp IF Blått    
19081406 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Plj A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 3    
19081506 sø 19/08 13:00 sø 19/08 Bane 15 J9 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Brumunddal Fotball 1    
19080506 sø 19/08 13:20 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst G9 Plj B Flisa AIL -...liansen sør Gjøvik-Lyn, FK 3    
19080606 sø 19/08 13:20 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G9 Plj B Brumunddal Fotball 4 Gran IL Hvit    
19080806 sø 19/08 13:20 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G7 Plj B Vind IL 1 Skreia IL G/j 2011    
19081106 sø 19/08 13:20 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G7 Plj B Raufoss Fotball 1 Brumunddal Fotball 1    
19080107 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego G8 Plj B Gjøvik-Lyn, FK Grønn Brumunddal Fotball G08-3    
19080207 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G7 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Varde IL    
19080307 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Plj A Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19080407 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 4 / Würth G7 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Rød Brumunddal Fotball 2    
19080706 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G9 Plj B Bøverbru IL Bøverbru/Ihle Vind IL 3    
19080907 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Plj A Grua UIL Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19081007 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 10 / Alver G8 Plj B Kapp IF Hvit Åsen IL    
19081207 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G7 Plj A Kapp IF Blå Raufoss Fotball 2    
19081307 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Plj B Gjøvik-Lyn, FK G08 Rød Vind IL 2    
19081407 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G7 Plj B Kapp IF Hvit Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19081507 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 15 G8 Plj B Brandbu IF ...tball G2010 Torpa IL    
19080507 sø 19/08 14:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Plj A Vind IL 2 Moelven IL J10    
19080607 sø 19/08 14:00 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Plj A Brumunddal Fotball 2 Raufoss Fotball 2    
19080807 sø 19/08 14:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk J10 Plj A Brumunddal Fotball 3 Raufoss Fotball 1    
19081107 sø 19/08 14:00 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Plj A Vardal IF Blå Vind IL 3    
19080108 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 1 / Certego J9 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Lyn Kapp IF Hvitt    
19080208 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G8 Plj A Bøverbru IL 2 Kapp IF Blå    
19080308 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt G8 Plj A Moelven IL Grua UIL 1    
19080408 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 4 / Würth G9 Plj A Kastad IL G/J 09 Vind IL 2    
19080707 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent J10 Plj A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 1    
19080908 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G8 Plj A Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit Brumunddal Fotball G08-1    
19081008 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 10 / Alver G8 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vind IL 1    
19081208 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Plj A Vind IL 2 Åsen IL    
19081308 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren J9 Plj A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
19081408 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Plj A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 3    
19081508 sø 19/08 14:20 sø 19/08 Bane 15 G8 Plj C Gjøvik-Lyn, FK 1 Varde IL    
19081108 sø 19/08 14:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G10 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Gul Vind IL 2    
19080508 sø 19/08 15:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst G8 Plj B Gjøvik-Lyn, FK G08 Rød Kapp IF Hvit    
19080808 sø 19/08 15:00 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G9 Plj B Vind IL 3 Åsen IL    
19081309 sø 19/08 15:00 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G8 Plj B Vind IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19081409 sø 19/08 15:00 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G8 Plj B Brumunddal Fotball G08-3 Torpa IL    
19080608 sø 19/08 15:20 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Plj A Vind IL 2 Raufoss Fotball 2    
19080708 sø 19/08 15:20 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent J10 Plj A Moelven IL J10 Brumunddal Fotball 3    
19081009 sø 19/08 15:20 sø 19/08 Bane 10 / Alver G10 Plj A Vind IL 1 Vardal IF Blå    
19081209 sø 19/08 15:20 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G10 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Grønn Vind IL 3    
19080109 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego G8 Plj A Vind IL 1 Grua UIL 1    
19080209 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec G8 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Blå Brumunddal Fotball G08-1    
19080309 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt J10 Plj A Raufoss Fotball 1 Brumunddal Fotball 1    
19080409 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 4 / Würth G8 Plj B Åsen IL Brandbu IF ...tball G2010    
19080509 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst G8 Plj A Kapp IF Blå Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit    
19080909 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G8 Plj A Moelven IL Bøverbru IL 2    
19081109 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen J10 Plj A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
19081509 sø 19/08 15:40 sø 19/08 Bane 15 J9 Plj A Vind IL 3 Kapp IF Blått    
19080609 sø 19/08 16:20 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad G8 Plj B Kapp IF Hvit Gjøvik-Lyn, FK Grønn    
19080809 sø 19/08 16:20 sø 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk G8 Plj B Brumunddal Fotball G08-3 Vind IL 2    
19080110 sø 19/08 16:40 sø 19/08 Bane 1 / Certego G10 Plj A Vind IL 1 Moelven IL 1    
19080210 sø 19/08 16:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec J10 Plj A Raufoss Fotball 2 Brumunddal Fotball 3    
19081310 sø 19/08 16:40 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren G10 Plj A Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK Gul    
19081410 sø 19/08 16:40 sø 19/08 Bane 14 / Regnskapsconsult G10 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Grønn Moelven IL 2    
19081510 sø 19/08 16:40 sø 19/08 Bane 15 G10 Plj A Gjøvik-Lyn, FK Blå Vardal IF Blå    
19080310 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt J10 Plj A Raufoss Fotball 1 Brumunddal Fotball 2    
19080410 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 4 / Würth G8 Plj A Brumunddal Fotball G08-1 Bøverbru IL 2    
19080510 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 5 / Betong Øst J10 Plj A Moelven IL J10 Vind IL 1    
19080610 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 6 / Gjøviks Blad J10 Plj A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 1    
19080709 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 7 / Ramirent G8 Plj A Grua UIL 1 Gjøvik-Lyn, FK G8 Hvit    
19080910 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). G8 Plj B Åsen IL Torpa IL    
19081010 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 10 / Alver G8 Plj A Kapp IF Blå Vind IL 1    
19081110 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen G8 Plj A Moelven IL Gjøvik-Lyn, FK Blå    
19081210 sø 19/08 17:00 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank G8 Plj B Brandbu IF ...tball G2010 Gjøvik-Lyn, FK G08 Rød    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)