Dette er resultater fra Gjøvik Cup 2018. Se de siste resultatene fra Gjøvik Cup 2019 her.

Gutter 7

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18080500 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 5 / Betong Øst Brumunddal Fotball 2 Bøverbru IL    
18080300 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 3 / Smakfullt Varde IL Vind IL 3    
18080900 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Kapp IF Blå Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18080400 lø 18/08 09:00 lø 18/08 Bane 4 / Würth Raufoss Fotball 2 Brumunddal Fotball 3    
18081202 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank Varde IL Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18080602 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Gjøvik-Lyn, FK Hvit Kapp IF Blå    
18081502 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 15 Vind IL 3 Raufoss Fotball 2    
18080502 lø 18/08 10:20 lø 18/08 Bane 5 / Betong Øst Brumunddal Fotball 3 Bøverbru IL    
18080604 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 6 / Gjøviks Blad Gjøvik-Lyn, FK Rød Brumunddal Fotball 3    
18081404 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult Vind IL 3 Brumunddal Fotball 2    
18080404 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 4 / Würth Bøverbru IL Kapp IF Blå    
18080904 lø 18/08 11:40 lø 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Gjøvik-Lyn, FK Hvit Raufoss Fotball 2    
18081106 lø 18/08 13:00 lø 18/08 Bane 11 / Sagstuen Brumunddal Fotball 2 Varde IL    
19080201 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec Raufoss Fotball 2 Gjøvik-Lyn, FK Rød    
19080301 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt Kapp IF Blå Vind IL 3    
19081301 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 13 / Elektroimportøren Brumunddal Fotball 3 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
19080401 sø 19/08 09:40 sø 19/08 Bane 4 / Würth Bøverbru IL Varde IL    
19080903 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL 3    
19080303 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 3 / Smakfullt Raufoss Fotball 2 Brumunddal Fotball 2    
19081003 sø 19/08 11:00 sø 19/08 Bane 10 / Alver Gjøvik-Lyn, FK Rød Bøverbru IL    
19081103 sø 19/08 11:20 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen Brumunddal Fotball 3 Varde IL    
19081005 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Blå Brumunddal Fotball 2    
19080405 sø 19/08 12:20 sø 19/08 Bane 4 / Würth Bøverbru IL Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
19081105 sø 19/08 12:40 sø 19/08 Bane 11 / Sagstuen Vind IL 3 Brumunddal Fotball 3    
19080207 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 2 / StoCretec Gjøvik-Lyn, FK Hvit Varde IL    
19081207 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank Kapp IF Blå Raufoss Fotball 2    
19080407 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Bane 4 / Würth Gjøvik-Lyn, FK Rød Brumunddal Fotball 2    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)