Dette er resultater fra Gjøvik Cup 2018. Se de siste resultatene fra Gjøvik Cup 2022 her.

Jenter 8

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18080600 lør. 18/08 09:00 lør. 18/08 Bane 1 2 Brumunddal Fotball Hvit Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18080100 lør. 18/08 09:00 lør. 18/08 Bane 1 1 Kapp IF Vind IL 1    
18081500 lør. 18/08 09:00 lør. 18/08 Bane 15 Brumunddal Fotball Blå Vind IL 3    
18080601 lør. 18/08 09:40 lør. 18/08 Bane 1 2 Vind IL 2 Grua UIL    
18081101 lør. 18/08 09:40 lør. 18/08 Bane 11 / Sagstuen Gjøvik-Lyn, FK RØD Raufoss Fotball Gul    
18080802 lør. 18/08 10:20 lør. 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk Brumunddal Fotball Blå Vind IL 1    
18081002 lør. 18/08 10:20 lør. 18/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
18081403 lør. 18/08 11:00 lør. 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult Vind IL 3 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
18081003 lør. 18/08 11:00 lør. 18/08 Bane 10 / Alver Grua UIL Raufoss Fotball Gul    
18080703 lør. 18/08 11:00 lør. 18/08 Bane 7 / Ramirent Vind IL 2 Raufoss Fotball Svart    
18081004 lør. 18/08 11:40 lør. 18/08 Bane 10 / Alver Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 1    
18080305 lør. 18/08 12:20 lør. 18/08 Bane 3 Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 3    
18080205 lør. 18/08 12:20 lør. 18/08 Bane 2 Gjøvik-Lyn, FK RØD Brumunddal Fotball Blå    
18081205 lør. 18/08 12:20 lør. 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank Raufoss Fotball Gul Kapp IF    
18081306 lør. 18/08 13:00 lør. 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren Brumunddal Fotball Hvit Vind IL 2    
18080107 lør. 18/08 13:40 lør. 18/08 Bane 1 1 Raufoss Fotball Svart Grua UIL    
19080600 søn. 19/08 09:00 søn. 19/08 Bane 1 2 Raufoss Fotball Gul Brumunddal Fotball Blå    
19080801 søn. 19/08 09:40 søn. 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Vind IL 2    
19080501 søn. 19/08 09:40 søn. 19/08 Bane 5 Raufoss Fotball Svart Brumunddal Fotball Hvit    
19081001 søn. 19/08 09:40 søn. 19/08 Bane 10 / Alver Kapp IF Vind IL 3    
19080901 søn. 19/08 09:40 søn. 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Vind IL 1 Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19081203 søn. 19/08 11:00 søn. 19/08 Bane 12 / Totens Sparebank Grua UIL Brumunddal Fotball Hvit    
19080703 søn. 19/08 11:00 søn. 19/08 Bane 7 / Ramirent Raufoss Fotball Svart Gjøvik-Lyn, FK RØD    
19080203 søn. 19/08 11:00 søn. 19/08 Bane 2 Kapp IF Vind IL 2    
19080503 søn. 19/08 11:00 søn. 19/08 Bane 5 Vind IL 3 Raufoss Fotball Gul    
19080803 søn. 19/08 11:00 søn. 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Brumunddal Fotball Blå Gjøvik-Lyn, FK BLÅ    
19080605 søn. 19/08 12:20 søn. 19/08 Bane 1 2 Gjøvik-Lyn, FK BLÅ Raufoss Fotball Svart    
19080505 søn. 19/08 12:20 søn. 19/08 Bane 5 Kapp IF Brumunddal Fotball Blå    
19080105 søn. 19/08 12:20 søn. 19/08 Bane 1 1 Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
19080305 søn. 19/08 12:20 søn. 19/08 Bane 3 Vind IL 1 Grua UIL    
19080805 søn. 19/08 12:40 søn. 19/08 Bane 8 / Profil Grafisk Vind IL 3 Brumunddal Fotball Hvit    
19080307 søn. 19/08 13:40 søn. 19/08 Bane 3 Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
19080907 søn. 19/08 13:40 søn. 19/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Grua UIL Gjøvik-Lyn, FK RØD