Jenter 8

Group A



Spiele

  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Heim Ergebnis  Auswärts    
17081000 Sa 17/08 09:30 Sa 17/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Brumunddal Fotball 2    
17081100 Sa 17/08 09:30 Sa 17/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Kapp IF 1 Moelven IL MIL Hvit    
17081200 Sa 17/08 09:30 Sa 17/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL Rød    
17080101 Sa 17/08 10:50 Sa 17/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Skreia IL jenter    
17081101 Sa 17/08 10:50 Sa 17/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Kapp IF 2 Vind IL Rosa    
17081401 Sa 17/08 10:50 Sa 17/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL Rød    
17080102 Sa 17/08 11:30 Sa 17/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Vind IL Lilla    
17080302 Sa 17/08 12:10 Sa 17/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Kapp IF 1 Vind IL Lilla    
17080802 Sa 17/08 12:10 Sa 17/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Skreia IL jenter Vind IL Rosa    
17081203 Sa 17/08 12:10 Sa 17/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Vind IL Rød Brumunddal Fotball 2    
17081300 Sa 17/08 12:10 Sa 17/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Kapp IF 2 Brumunddal Fotball 1    
17081005 Sa 17/08 13:30 Sa 17/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Skreia IL jenter Brumunddal Fotball 1    
17080105 Sa 17/08 14:10 Sa 17/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Kapp IF 1 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
17081404 Sa 17/08 14:10 Sa 17/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL Lilla    
18080700 So 18/08 09:30 So 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Vind IL Lilla Brumunddal Fotball 1    
18080800 So 18/08 09:30 So 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Vind IL Rød Kapp IF 2    
18080900 So 18/08 09:30 So 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Kapp IF 1 Vind IL Rosa    
18080201 So 18/08 10:50 So 18/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Vind IL Rosa    
18080902 So 18/08 10:50 So 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Kapp IF 1 Vind IL Rød    
18081001 So 18/08 10:50 So 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Vind IL Lilla Kapp IF 2    
18081102 So 18/08 10:50 So 18/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Brumunddal Fotball 2 Skreia IL jenter    
18081202 So 18/08 11:30 So 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Kapp IF 2 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18080702 So 18/08 12:10 So 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Brumunddal Fotball 1 Moelven IL MIL Hvit    
18080803 So 18/08 12:10 So 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Skreia IL jenter Vind IL Lilla    
18081403 So 18/08 12:10 So 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Vind IL Rosa Brumunddal Fotball 2    
18080304 So 18/08 12:50 So 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL Rosa    
18080205 So 18/08 13:30 So 18/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Brumunddal Fotball 1 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18080305 So 18/08 13:30 So 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Vind IL Rød    
18081304 So 18/08 13:30 So 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Kapp IF 1 Brumunddal Fotball 2    
18080906 So 18/08 14:10 So 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Kapp IF 2 Skreia IL jenter    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)