Jenter 8

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
17081000 lö 17/08 09:30 lö 17/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Brumunddal Fotball 2    
17081100 lö 17/08 09:30 lö 17/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Kapp IF 1 Moelven IL MIL Hvit    
17081200 lö 17/08 09:30 lö 17/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL Rød    
17080101 lö 17/08 10:50 lö 17/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Skreia IL jenter    
17081101 lö 17/08 10:50 lö 17/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Kapp IF 2 Vind IL Rosa    
17081401 lö 17/08 10:50 lö 17/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL Rød    
17080102 lö 17/08 11:30 lö 17/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Vind IL Lilla    
17080302 lö 17/08 12:10 lö 17/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Kapp IF 1 Vind IL Lilla    
17080802 lö 17/08 12:10 lö 17/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Skreia IL jenter Vind IL Rosa    
17081203 lö 17/08 12:10 lö 17/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Vind IL Rød Brumunddal Fotball 2    
17081300 lö 17/08 12:10 lö 17/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Kapp IF 2 Brumunddal Fotball 1    
17081005 lö 17/08 13:30 lö 17/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Skreia IL jenter Brumunddal Fotball 1    
17080105 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 1 / Certego J8 Grp A Kapp IF 1 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
17081404 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL Lilla    
18080700 sö 18/08 09:30 sö 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Vind IL Lilla Brumunddal Fotball 1    
18080800 sö 18/08 09:30 sö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Vind IL Rød Kapp IF 2    
18080900 sö 18/08 09:30 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Kapp IF 1 Vind IL Rosa    
18080201 sö 18/08 10:50 sö 18/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Vind IL Rosa    
18080902 sö 18/08 10:50 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Kapp IF 1 Vind IL Rød    
18081001 sö 18/08 10:50 sö 18/08 Bane 10 / Alver J8 Grp A Vind IL Lilla Kapp IF 2    
18081102 sö 18/08 10:50 sö 18/08 Bane 11 / Sagstuen J8 Grp A Brumunddal Fotball 2 Skreia IL jenter    
18081202 sö 18/08 11:30 sö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J8 Grp A Kapp IF 2 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18080702 sö 18/08 12:10 sö 18/08 Bane 7 / Ramirent J8 Grp A Brumunddal Fotball 1 Moelven IL MIL Hvit    
18080803 sö 18/08 12:10 sö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J8 Grp A Skreia IL jenter Vind IL Lilla    
18081403 sö 18/08 12:10 sö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J8 Grp A Vind IL Rosa Brumunddal Fotball 2    
18080304 sö 18/08 12:50 sö 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Gjøvik-Lyn, FK Hvit Vind IL Rosa    
18080205 sö 18/08 13:30 sö 18/08 Bane 2 / StoCretec J8 Grp A Brumunddal Fotball 1 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18080305 sö 18/08 13:30 sö 18/08 Bane 3 / Smakfullt J8 Grp A Moelven IL MIL Hvit Vind IL Rød    
18081304 sö 18/08 13:30 sö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren J8 Grp A Kapp IF 1 Brumunddal Fotball 2    
18080906 sö 18/08 14:10 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J8 Grp A Kapp IF 2 Skreia IL jenter    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)