Jenter 9

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
17081202 lö 17/08 11:30 lö 17/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Grp A Kapp IF Vind IL 1    
17080303 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 3 / Smakfullt J9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Raufoss Fotball Gul    
17080703 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Grua UIL Vind IL 2    
17080803 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 2    
17081105 lö 17/08 13:30 lö 17/08 Bane 11 / Sagstuen J9 Grp A Raufoss Fotball Svart Kapp IF    
17080204 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 2 / StoCretec J9 Grp A Raufoss Fotball Gul Vind IL 3    
17080304 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 3 / Smakfullt J9 Grp A Grua UIL Brumunddal Fotball 2    
17080806 lö 17/08 14:50 lö 17/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Grp A Grua UIL Raufoss Fotball Svart    
17081405 lö 17/08 14:50 lö 17/08 Bane 14 / Regnskapsconsult J9 Grp A Kapp IF Brumunddal Fotball 1    
17080906 lö 17/08 15:30 lö 17/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Vind IL 2 Brumunddal Fotball 2    
17080307 lö 17/08 16:10 lö 17/08 Bane 3 / Smakfullt J9 Grp A Vind IL 1 Brumunddal Fotball 1    
17080707 lö 17/08 16:10 lö 17/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Vind IL 3 Raufoss Fotball Svart    
17080808 lö 17/08 16:50 lö 17/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Grp A Raufoss Fotball Gul Grua UIL    
18080703 sö 18/08 12:50 sö 18/08 Bane 7 / Ramirent J9 Grp A Brumunddal Fotball 2 Kapp IF    
18080804 sö 18/08 12:50 sö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Grp A Vind IL 3 Brumunddal Fotball 1    
18080904 sö 18/08 12:50 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Raufoss Fotball Svart Vind IL 2    
18081004 sö 18/08 13:30 sö 18/08 Bane 10 / Alver J9 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball Gul    
18081005 sö 18/08 14:10 sö 18/08 Bane 10 / Alver J9 Grp A Brumunddal Fotball 1 Vind IL 2    
18081205 sö 18/08 14:10 sö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Grp A Kapp IF Vind IL 3    
18080907 sö 18/08 14:50 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Vind IL 2 Kapp IF    
18081107 sö 18/08 14:50 sö 18/08 Bane 11 / Sagstuen J9 Grp A Vind IL 1 Raufoss Fotball Svart    
18080908 sö 18/08 15:30 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Raufoss Fotball Gul Brumunddal Fotball 2    
18081207 sö 18/08 15:30 sö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank J9 Grp A Vind IL 3 Grua UIL    
18080909 sö 18/08 16:10 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Raufoss Fotball Svart Brumunddal Fotball 1    
18080808 sö 18/08 16:50 sö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk J9 Grp A Brumunddal Fotball 2 Vind IL 3    
18080910 sö 18/08 16:50 sö 18/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). J9 Grp A Vind IL 1 Grua UIL    
18081007 sö 18/08 16:50 sö 18/08 Bane 10 / Alver J9 Grp A Vind IL 2 Raufoss Fotball Gul    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)