Gutter 8

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
17080103 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 1 / Certego Skreia IL Moelven IL Hvit    
17081104 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 11 / Sagstuen Raufoss Fotball 2 Kapp IF HVIT    
17081004 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 10 / Alver Torpa IL Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
17081403 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 14 / Regnskapsconsult Vind IL Oransje Brumunddal Fotball 2    
17081301 lö 17/08 12:50 lö 17/08 Bane 13 / Elektroimportøren Brumunddal Fotball 3 Gjøvik-Lyn, FK Rød    
17081006 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 10 / Alver Gjøvik-Lyn, FK Hvit Skreia IL    
17080705 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 7 / Ramirent Torpa IL Gjøvik-Lyn, FK Rød    
17081106 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 11 / Sagstuen Raufoss Fotball 2 Brumunddal Fotball 3    
17080905 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 9 / TV-bane (Minel, Syljuåsen, GK-rør). Brumunddal Fotball 2 Moelven IL Hvit    
17080805 lö 17/08 14:10 lö 17/08 Bane 8 / Profil Grafisk Vind IL Oransje Kapp IF HVIT    
17081207 lö 17/08 15:30 lö 17/08 Bane 12 / Totens Sparebank Moelven IL Hvit Torpa IL    
17080205 lö 17/08 15:30 lö 17/08 Bane 2 / StoCretec Kapp IF HVIT Brumunddal Fotball 2    
17080706 lö 17/08 15:30 lö 17/08 Bane 7 / Ramirent Skreia IL Vind IL Oransje    
17080306 lö 17/08 15:30 lö 17/08 Bane 3 / Smakfullt Gjøvik-Lyn, FK Rød Raufoss Fotball 2    
17080807 lö 17/08 15:30 lö 17/08 Bane 8 / Profil Grafisk Brumunddal Fotball 3 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18080303 sö 18/08 12:10 sö 18/08 Bane 3 / Smakfullt Skreia IL Kapp IF HVIT    
18081003 sö 18/08 12:50 sö 18/08 Bane 10 / Alver Gjøvik-Lyn, FK Rød Brumunddal Fotball 2    
18081104 sö 18/08 12:50 sö 18/08 Bane 11 / Sagstuen Torpa IL Raufoss Fotball 2    
18081105 sö 18/08 13:30 sö 18/08 Bane 11 / Sagstuen Vind IL Oransje Brumunddal Fotball 3    
18080103 sö 18/08 13:30 sö 18/08 Bane 1 / Certego Gjøvik-Lyn, FK Hvit Moelven IL Hvit    
18080705 sö 18/08 14:10 sö 18/08 Bane 7 / Ramirent Brumunddal Fotball 2 Torpa IL    
18081306 sö 18/08 14:50 sö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren Kapp IF HVIT Moelven IL Hvit    
18080706 sö 18/08 14:50 sö 18/08 Bane 7 / Ramirent Brumunddal Fotball 3 Skreia IL    
18080807 sö 18/08 14:50 sö 18/08 Bane 8 / Profil Grafisk Raufoss Fotball 2 Gjøvik-Lyn, FK Hvit    
18081206 sö 18/08 14:50 sö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank Vind IL Oransje Gjøvik-Lyn, FK Rød    
18081408 sö 18/08 16:10 sö 18/08 Bane 14 / Regnskapsconsult Brumunddal Fotball 2 Raufoss Fotball 2    
18081006 sö 18/08 16:10 sö 18/08 Bane 10 / Alver Torpa IL Vind IL Oransje    
18080206 sö 18/08 16:10 sö 18/08 Bane 2 / StoCretec Gjøvik-Lyn, FK Hvit Kapp IF HVIT    
18081307 sö 18/08 16:10 sö 18/08 Bane 13 / Elektroimportøren Moelven IL Hvit Brumunddal Fotball 3    
18081208 sö 18/08 16:10 sö 18/08 Bane 12 / Totens Sparebank Gjøvik-Lyn, FK Rød Skreia IL    
Eidsiva Syljuåsen Profil Grafisk Byggmakker skattum Alver Advokatfirma GK rør Elektroimportøren Lions Gjøviks Blad Totenbanken Eat Move Sleep (bama)