Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
Biri IL Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Brandbu IF - Fotball Blå Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Brandbu IF - Fotball Rød Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Brandbu IF - Fotball Gutter 12 (født 2009) All teams paid
Brumunddal Fotball Gutter 8 (født 2013) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 8 (født 2013) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 8 (født 2013) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 8 (født 2013) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 9 (født 2012) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 9 (født 2012) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 9 (født 2012) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 10 (født 2011) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 10 (født 2011) No fees paid
Brumunddal Fotball Gutter 10 (født 2011) No fees paid
Brumunddal Fotball Hvit Jenter 8 (født 2013) No fees paid
Brumunddal Fotball Jenter 10 (født 2011) No fees paid
Brumunddal Fotball Jenter 10 (født 2011) No fees paid
Brumunddal Fotball J11-1 Jenter 12 (født 2009) No fees paid
Bøverbru IL Rød Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Bøverbru IL Hvit Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Bøverbru IL Bøverbru/Ihle G/J 09 Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Eidsvold Turnforening Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Elverum Fotball Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Elverum Fotball Gutter 9 (født 2012) No fees paid
Elverum Fotball Gutter 9 (født 2012) No fees paid
Elverum Fotball Gutter 9 (født 2012) No fees paid
Elverum Fotball Gutter 9 (født 2012) No fees paid
Faaberg Fotball Jenter 12 (født 2009) All teams paid
Fagernes IL Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Follebu FL - Fotball Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Follebu FL - Fotball Hvit Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Follebu FL - Fotball Rød Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Furnes Fotball Jenter 10 (født 2011) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Blå Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Hvit Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Rød Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Hvit Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Svart Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Rød Jenter 9 (født 2012) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Svart Jenter 9 (født 2012) All teams paid
Gjøvik-Lyn, FK Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Grua UIL Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Grua UIL Hvit Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Grua UIL Grønn Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Grua UIL Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Grua UIL Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Hønefoss BK Grønn Jenter 12 (født 2009) No fees paid
Hønefoss BK Hvit Jenter 12 (født 2009) No fees paid
Kapp IF Hvit Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Kapp IF Blå Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Kapp IF Blå Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Kapp IF Hvit Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Kapp IF Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Kapp IF Blå Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Kapp IF Hvit Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Kapp IF Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Kapp IF Gutter 13 (født 2008) All teams paid
Kapp IF Blå Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Kapp IF Hvit Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Kapp IF J10 Jenter 10 (født 2011) All teams paid
Kapp IF Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Kapp IF Jenter 12 (født 2009) All teams paid
Kolbu/KK Fotball Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Kolbu/KK Fotball Svart Jenter 6 (født 2015) All teams paid
Kolbu/KK Fotball Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Kolbu/KK Fotball Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Kolbukameratene, IL Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Kolbukameratene, IL 2 hvit Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Lena IF Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Lena IF/Kapp IF Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Lensbygda SK Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Lensbygda SK Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Lensbygda SK Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Lillehammer Fotballklubb Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Lunner Fotballklubb Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Lunner Fotballklubb Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Moelven IL Moelven/Næroset G-12 Blå Gutter 12 (født 2009) All teams paid
Moelven IL Moelven/Næroset G-12 Hvit Gutter 12 (født 2009) All teams paid
Nes SK Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Nes SK Hvit Gutter 11 (født 2010) No fees paid
Nes SK Rød Gutter 11 (født 2010) No fees paid
Nordre Land IL Gutter 12 (født 2009) No fees paid
Ottestad IL Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Ottestad IL Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Raufoss Fotball Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Raufoss Fotball Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Raufoss Fotball Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Raufoss Fotball Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Raufoss Fotball Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Raufoss Fotball Svart Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Raufoss Fotball Gul Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Raufoss Fotball Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Raufoss Fotball J11 Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Raufoss Fotball Jenter 12 (født 2009) All teams paid
Ready Gutter 13 (født 2008) All teams paid
Reinsvoll IF Jenter 6 (født 2015) All teams paid
Rena IL Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Rena IL Gutter 12 (født 2009) All teams paid
Ridabu IL Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Roterud IL Gul Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Roterud IL Grønn Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Roterud IL Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Roterud IL Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Skreia/Kolbu Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Skreia IL Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Skreia IL Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Skreia IL Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Skreia IL Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Skreia IL Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Skreia IL Jenter 9 (født 2012) All teams paid
Snertingdal IF Fotball Gutter 11 (født 2010) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Rød Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Blå Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Jenter 6 (født 2015) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Jenter 6 (født 2015) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Jenter 9 (født 2012) All teams paid
Vardal IF Blå Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Vardal IF Rød Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Vardal IF Rød Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Vardal IF Blå Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Vardal IF Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Vardal IF Grønn Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Vardal IF Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Vardal IF Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Vardal IF Jenter 12 (født 2009) All teams paid
Vind IL Hvit Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Vind IL Rød Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Vind IL Blå Gutter 6 (født 2015) All teams paid
Vind IL Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Vind IL Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Vind IL Gutter 7 (født 2014) All teams paid
Vind IL Blå Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Vind IL Hvit Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Vind IL Orange Gutter 8 (født 2013) All teams paid
Vind IL Orange Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Vind IL Blå Gutter 9 (født 2012) All teams paid
Vind IL Oransje Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Vind IL Blå Gutter 10 (født 2011) All teams paid
Vind IL Gutter 13 (født 2008) All teams paid
Vind IL Oransje Jenter 6 (født 2015) All teams paid
Vind IL Gul Jenter 6 (født 2015) All teams paid
Vind IL Lilla Jenter 6 (født 2015) All teams paid
Vind IL rosa Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Vind IL lilla Jenter 7 (født 2014) All teams paid
Vind IL Jenter 8 (født 2013) All teams paid
Vind IL Jenter 9 (født 2012) All teams paid
Vind IL Jenter 9 (født 2012) All teams paid
Vind IL Blå Jenter 10 (født 2011) All teams paid
Vind IL Orange Jenter 10 (født 2011) All teams paid
Vind IL Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Vind IL Jenter 11 (født 2010) All teams paid
Vind IL Jenter 12 (født 2009) All teams paid
Vingrom IL J10 Jenter 10 (født 2011) All teams paid