Gutter 10 (født 2012)

Alle lagene i G10 (f 2012) 24-25 september Pulje A



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
24092800 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 2 Orange Lena IF Sam...a/Lensbygda    
24093000 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Kolbu/KK Fotball    
24093100 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eina Sportsklubb BER 1 Brumunddal Fotball Hvit    
24093001 lør. 24/09 09:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...llklubb Blå Brumunddal Fotball Blå    
24093101 lør. 24/09 09:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 1 Blå Eina Sportsklubb BER 2    
24092702 lør. 24/09 10:11 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Fagernes IL Vardal IF 1    
24093102 lør. 24/09 10:11 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Eidsvold IF    
24093003 lør. 24/09 11:01 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lena IF Sam...a/Lensbygda Eina Sportsklubb BER 1    
24093103 lør. 24/09 11:01 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 2 Orange Brumunddal Fotball Blå    
24092704 lør. 24/09 11:51 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Blå Lillehammer...lklubb Hvit    
24093104 lør. 24/09 11:51 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vardal IF 1 Brumunddal Fotball Hvit    
24093105 lør. 24/09 12:41 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Nittedal Rød Vardal IF 2    
24092706 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Lillehammer...llklubb Blå    
24093006 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eidsvold IF Gjøvik-Lyn, FK    
24093106 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kolbu/KK Fotball Eina Sportsklubb BER 2    
24093007 lør. 24/09 14:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Fagernes IL Vind IL 1 Blå    
24093107 lør. 24/09 14:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...llklubb Blå Kapp IF Hvit    
24092801 lør. 24/09 16:52 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Nittedal Rød Lillehammer...lklubb Hvit    
24092802 lør. 24/09 17:42 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vardal IF 2 Kapp IF Blå    
25092801 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Brumunddal Fotball Hvit Gjøvik-Lyn, FK    
25092907 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lena IF Sam...a/Lensbygda Nittedal Rød    
25092707 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Vind IL 2 Orange    
25092802 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Hvit Vardal IF 1    
25092908 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eina Sportsklubb BER 1 Eidsvold IF    
25093108 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Brumunddal Fotball Blå Kolbu/KK Fotball    
25092708 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...lklubb Hvit Vind IL 1 Blå    
25093008 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vardal IF 2 Eina Sportsklubb BER 2    
25093109 søn. 25/09 16:05 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Blå Fagernes IL    
25092710 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 1 Blå Kapp IF Hvit    
25092805 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 2 Orange Lillehammer...llklubb Blå    
25092910 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Blå Brumunddal Fotball Hvit    
25093010 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eina Sportsklubb BER 2 Furnes Fotball    
25093111 søn. 25/09 17:45 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...lklubb Hvit Vardal IF 1    
25092411 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eidsvold IF Brumunddal Fotball Blå    
25092806 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Eina Sportsklubb BER 1    
25092911 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kolbu/KK Fotball Vardal IF 2    
25093011 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Hvit Nittedal Rød    
25093112 søn. 25/09 18:35 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Fagernes IL Lena IF Sam...a/Lensbygda