Lørdag 24/9 (Dag 3)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjelleråsen Gif Hvit Brandbu IF - Fotball    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Roterud IL 1 Brandbu IF - Fotball    
24092400 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj A Trukket lag 0 - 3 W Vind IL    
24093000 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Kolbu/KK Fotball    
24093100 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eina Sportsklubb BER 1 Brumunddal Fotball Hvit    
24092700 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Kapp IF Moelven IL 2    
24092800 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 2 Orange Lena IF Sam...a/Lensbygda    
24092900 lør. 24/09 08:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Vind IL Orange    
24092600 lør. 24/09 09:20 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 J13 (f 2009 ) 24-25 september Plj A Brumunddal Fotball 2 - 1 Nordre Land IL    
24093001 lør. 24/09 09:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...llklubb Blå Brumunddal Fotball Blå    
24093101 lør. 24/09 09:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 1 Blå Eina Sportsklubb BER 2    
24092701 lør. 24/09 09:21 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vind IL Blå Vingrom IL    
24092901 lør. 24/09 09:21 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Gran IL Vind IL Blå    
24092401 lør. 24/09 10:10 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj A Fart, FL 1 - 1 Lillehammer...ballklubb 1    
24092601 lør. 24/09 10:10 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Storhamar Fotball Grua UIL    
24093002 lør. 24/09 10:11 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vind IL Orange Moelven IL 2    
24093102 lør. 24/09 10:11 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Eidsvold IF    
24092702 lør. 24/09 10:11 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Fagernes IL Vardal IF 1    
24092902 lør. 24/09 10:11 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Ready RUFO 1 Vind IL    
24092602 lør. 24/09 11:00 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Grei, SF 1 Løten FK    
24092402 lør. 24/09 11:01 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj B Hamar IL Rød 1 - 2 Harestua IL    
24093003 lør. 24/09 11:01 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lena IF Sam...a/Lensbygda Eina Sportsklubb BER 1    
24093103 lør. 24/09 11:01 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 2 Orange Brumunddal Fotball Blå    
24092703 lør. 24/09 11:01 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Moelven IL 1 Otta IL    
24092903 lør. 24/09 11:01 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Grei, SF Ready RUFO 2    
24092603 lør. 24/09 11:50 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G13 (f 2009) 24-25 september Plj A Vind IL 5 - 0 Fart, FL    
24092403 lør. 24/09 11:51 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Plj A Vingrom IL 1 - 2 Brumunddal Fotball    
24093004 lør. 24/09 11:51 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Kapp IF Vind IL Blå    
24093104 lør. 24/09 11:51 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vardal IF 1 Brumunddal Fotball Hvit    
24092704 lør. 24/09 11:51 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Blå Lillehammer...lklubb Hvit    
24092904 lør. 24/09 11:51 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Grua UIL Skreia/Kolbu    
24092604 lør. 24/09 12:40 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G13 (f 2009) 24-25 september Plj A Lillehammer...ballklubb 1 3 - 0 W Trukket lag    
24092404 lør. 24/09 12:41 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Plj B Fet IL 0 - 1 Vind IL    
24093005 lør. 24/09 12:41 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vingrom IL Moelven IL 1    
24093105 lør. 24/09 12:41 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Nittedal Rød Vardal IF 2    
24092705 lør. 24/09 12:41 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Otta IL Furnes Fotball    
24092905 lør. 24/09 12:41 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Vind IL Grei, SF    
24092605 lør. 24/09 13:30 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G13 (f 2009) 24-25 september Plj C Ready 0 - 0 Lillehammer...ballklubb 2    
24092405 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Plj A Nordre Land IL 0 - 2 Vingrom IL    
24093006 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eidsvold IF Gjøvik-Lyn, FK    
24093106 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kolbu/KK Fotball Eina Sportsklubb BER 2    
24092706 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Lillehammer...llklubb Blå    
24092906 lør. 24/09 13:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Vind IL Orange Løten FK    
24092606 lør. 24/09 14:20 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Vind IL Blå Grei, SF 2    
24092406 lør. 24/09 14:21 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Grei, SF 1 Gran IL    
24093007 lør. 24/09 14:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Fagernes IL Vind IL 1 Blå    
24093107 lør. 24/09 14:21 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...llklubb Blå Kapp IF Hvit    
24092707 lør. 24/09 14:21 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Rød Raufoss Fotball    
24092907 lør. 24/09 14:21 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Ready RUFO 2 Storhamar Fotball    
24092607 lør. 24/09 15:10 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G13 (f 2009) 24-25 september Plj C Lillehammer...ballklubb 2 0 - 10 Kolbu KK/Skreia    
24092407 lør. 24/09 15:11 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj A Trukket lag 0 - 3 W Fart, FL    
24093108 lør. 24/09 15:11 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G13 (f 2009) 24-25 september Plj C Vest-Torpa UL 7’er 0 - 0 Ready    
24092708 lør. 24/09 15:11 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Skreia/kolbu kk Stange SK 1    
24092908 lør. 24/09 15:11 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Ready RUFO 1 Grua UIL    
24092408 lør. 24/09 16:01 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj A Lillehammer...ballklubb 1 0 - 9 Vind IL    
24093008 lør. 24/09 16:01 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Roterud IL 1 Fagernes IL 1    
24093109 lør. 24/09 16:01 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Fagernes IL 2 Vardal IF    
24092709 lør. 24/09 16:01 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Stange SK 2 Nord-Odal idrettslag    
24092909 lør. 24/09 16:01 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J13 (f 2009 ) 24-25 september Plj B Otta IL 1 - 2 Fet IL    
24092409 lør. 24/09 16:51 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj B Sander IL 0 - 1 Hamar IL Rød    
24093009 lør. 24/09 16:51 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjelleråsen Gif Rød Roterud IL 2    
24093110 lør. 24/09 16:51 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vind IL Barcelona Kapp IF    
24092710 lør. 24/09 16:51 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vind IL Tottenham Gjøvik-Lyn, FK 1    
24092910 lør. 24/09 16:51 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Raufoss Fotball Gjøvik-Lyn, FK Svart    
24092608 lør. 24/09 16:51 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G13 (f 2009) 24-25 september Plj C Kolbu KK/Skreia 5 - 1 Ready    
24092801 lør. 24/09 16:52 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Nittedal Rød Lillehammer...lklubb Hvit    
24092410 lør. 24/09 17:41 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Plj B Vind IL 3 - 1 Otta IL    
24093010 lør. 24/09 17:41 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vardal IF Gjelleråsen Gif Hvit    
24093111 lør. 24/09 17:41 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Stange SK 2 Skreia/kolbu kk    
24092711 lør. 24/09 17:41 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj C Lillehammer...ballklubb 2 5 - 2 Vest-Torpa UL 7’er    
24092911 lør. 24/09 17:41 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Stange SK 1 Vind IL Barcelona    
24092609 lør. 24/09 17:41 lør. 24/09 Vind Øvre Bane 9-3 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Grei, SF 2 Vind IL Orange    
24092802 lør. 24/09 17:42 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vardal IF 2 Kapp IF Blå    
24092411 lør. 24/09 18:31 lør. 24/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Plj B Sander IL 2 - 2 Harestua IL    
24093011 lør. 24/09 18:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-4 G13 (f 2009) 24-25 september Plj C Kolbu KK/Skreia 10 - 0 Vest-Torpa UL 7’er    
24093112 lør. 24/09 18:31 lør. 24/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Nord-Odal idrettslag Gjelleråsen Gif Rød    
24092712 lør. 24/09 18:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Roterud IL 2 Gjøvik-Lyn, FK Rød    
24092912 lør. 24/09 18:31 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK 1 Fagernes IL 2    
24092803 lør. 24/09 18:32 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-2 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vind IL Tottenham Fagernes IL 1    
24092713 lør. 24/09 19:21 lør. 24/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Svart Vind IL Barcelona