Søndag 25/9 (Dag 4)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Brandbu IF - Fotball Fagernes IL 2    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel B 1/4 Final Trukket lag 3 - 0 W Trukket lag 2    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel B 1/4 Final Ready 3 - 0 W Vest-Torpa UL 7’er    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Brandbu IF - Fotball Vind IL Tottenham    
25092400 søn. 25/09 08:31 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel A 1/4 Final Fart, FL 0 - 4 Hamar IL Rød    
25093000 søn. 25/09 08:31 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Raufoss Fotball Stange SK 1    
25093100 søn. 25/09 08:31 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Roterud IL 1 Vardal IF    
25092700 søn. 25/09 08:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Svart Vind IL J10 Orange    
25092900 søn. 25/09 08:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Gran IL Grei, SF 2    
25092600 søn. 25/09 08:31 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel A 1/4 Final Harestua IL 3 - 2 P Lillehammer...ballklubb 2    
25093001 søn. 25/09 09:21 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Rød Gjelleråsen Gif Rød    
25093101 søn. 25/09 09:21 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Stange SK 2 Kapp IF    
25092701 søn. 25/09 09:21 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Rød Hadeland KFK    
25092901 søn. 25/09 09:21 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Vind IL Orange Grei, SF 1    
25092601 søn. 25/09 09:21 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Løten FK Vind IL Blå    
25092401 søn. 25/09 10:11 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Slutspel A 1/4 Final Fet IL 4 - 1 Nordre Land IL    
25093102 søn. 25/09 10:11 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Svart Roterud IL 2    
25092702 søn. 25/09 10:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Skreia/kolbu kk Nord-Odal idrettslag    
25092902 søn. 25/09 10:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Storhamar Fotball Ready RUFO 1    
25092402 søn. 25/09 11:01 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Slutspel A 1/4 Final Vingrom IL 2 - 1 P Otta IL    
25093002 søn. 25/09 11:01 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Hadeland KFK Vind IL J10 Blå    
25093103 søn. 25/09 11:01 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Fagernes IL 1 Stange SK 1    
25092703 søn. 25/09 11:01 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK 1 Roterud IL 1    
25092903 søn. 25/09 11:01 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Skreia/Kolbu Grei, SF    
25092602 søn. 25/09 11:01 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Vind IL Ready RUFO 2    
25092403 søn. 25/09 11:51 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel B Semifinale Lillehammer...ballklubb 1 0 - 1 Ready    
25093003 søn. 25/09 11:51 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Vind IL J10 Orange Gjøvik-Lyn, FK Rød    
25093104 søn. 25/09 11:51 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vind IL Tottenham Vardal IF    
25092704 søn. 25/09 11:51 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Skreia/kolbu kk Gjelleråsen Gif Rød    
25092904 søn. 25/09 11:51 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Raufoss Fotball Kapp IF    
25092603 søn. 25/09 11:51 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Otta IL Vingrom IL    
25092800 søn. 25/09 11:52 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Fagernes IL 2 Stange SK 2    
25092404 søn. 25/09 12:41 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel A Semifinale Kolbu KK/Skreia 3 - 0 Hamar IL Rød    
25093004 søn. 25/09 12:41 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Fagernes IL 1 Gjelleråsen Gif Hvit    
25093105 søn. 25/09 12:41 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vind IL Orange Moelven IL 1    
25092705 søn. 25/09 12:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Roterud IL 2 Vind IL Barcelona    
25092905 søn. 25/09 12:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Gran IL Vind IL Orange    
25092604 søn. 25/09 12:41 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Løten FK Grei, SF 2    
25092405 søn. 25/09 13:31 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel A Semifinale Vind IL 4 - 0 Harestua IL    
25093005 søn. 25/09 13:31 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Vind IL J10 Blå Gjøvik-Lyn, FK Svart    
25093106 søn. 25/09 13:31 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Kapp IF Gjøvik-Lyn, FK Rød    
25092706 søn. 25/09 13:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Gjelleråsen Gif Hvit Gjøvik-Lyn, FK 1    
25092906 søn. 25/09 13:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G12 (f 2010) 24-25 september Plj A Vind IL Blå Grei, SF 1    
25092605 søn. 25/09 13:31 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J13 (f 2009 ) 24-25 september Slutspel A Semifinale Vind IL 3 - 2 Fet IL    
25092406 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Slutspel A Semifinale Brumunddal Fotball 1 - 2 Vingrom IL    
25093006 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Hadeland KFK Vind IL J10 Orange    
25093107 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G11 (f 2011) 24-25 september Plj A Nord-Odal idrettslag Gjøvik-Lyn, FK Svart    
25092801 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Brumunddal Fotball Hvit Gjøvik-Lyn, FK    
25092907 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lena IF Sam...a/Lensbygda Nittedal Rød    
25092606 søn. 25/09 14:21 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Grei, SF Storhamar Fotball    
25092407 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Skreia/Kolbu Ready RUFO 2    
25093007 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Kapp IF    
25093108 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Brumunddal Fotball Blå Kolbu/KK Fotball    
25092707 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Furnes Fotball Vind IL 2 Orange    
25092802 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Hvit Vardal IF 1    
25092908 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eina Sportsklubb BER 1 Eidsvold IF    
25092607 søn. 25/09 15:11 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J13 (f 2009 ) 24-25 september Avslutningskamper Avslutningskamper Nordre Land IL Otta IL    
25092408 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 J13 (f 2009 ) 24-25 september Slutspel A Finale Vind IL 4 - 0 Vingrom IL    
25093008 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vardal IF 2 Eina Sportsklubb BER 2    
25092708 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...lklubb Hvit Vind IL 1 Blå    
25092803 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Vind IL J10 Blå Gjøvik-Lyn, FK Rød    
25092909 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Moelven IL 2 Vind IL Blå    
25092608 søn. 25/09 16:01 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Grua UIL Vind IL    
25093109 søn. 25/09 16:05 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Blå Fagernes IL    
25092409 søn. 25/09 16:51 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel B Finale Sander IL 5 - 4 Ready    
25093009 søn. 25/09 16:51 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Kapp IF Moelven IL 1    
25092709 søn. 25/09 16:51 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Vingrom IL Vind IL Orange    
25092804 søn. 25/09 16:51 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 J10 (f 2012) 24 25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Svart Hadeland KFK    
25092609 søn. 25/09 16:51 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J13 (f 2009 ) 24-25 september Slutspel A Bronsekamp Fet IL Brumunddal Fotball    
25093110 søn. 25/09 16:55 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 J11 (f 2011) 24-25 september Plj A Moelven IL 2 Furnes Fotball    
25092410 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G13 (f 2009) 24-25 september Slutspel A Finale Kolbu KK/Skreia 4 - 5 Vind IL    
25093010 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eina Sportsklubb BER 2 Furnes Fotball    
25092710 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 1 Blå Kapp IF Hvit    
25092805 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Vind IL 2 Orange Lillehammer...llklubb Blå    
25092910 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Blå Brumunddal Fotball Hvit    
25092610 søn. 25/09 17:41 søn. 25/09 Vind Øvre Bane 9-3 J12 (f 2010) 24-25 september Plj A Ready RUFO 1 Skreia/Kolbu    
25093111 søn. 25/09 17:45 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Lillehammer...lklubb Hvit Vardal IF 1    
25092411 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 GOBB arena 9-1 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Eidsvold IF Brumunddal Fotball Blå    
25093011 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-4 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kapp IF Hvit Nittedal Rød    
25092806 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Gjøvik-Lyn, FK Eina Sportsklubb BER 1    
25092911 søn. 25/09 18:31 søn. 25/09 Vind Kunstgress 7-3/9-2 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Kolbu/KK Fotball Vardal IF 2    
25093112 søn. 25/09 18:35 søn. 25/09 Vind ballsletta 7-5 G10 (f 2012) 24-25 september Plj A Fagernes IL Lena IF Sam...a/Lensbygda