Lørdag 2 oktober - 5er fotball - 2 x 15 minutter

Bane 5 - 1

09:00

Brumunddal 1 - Eidsvold

G8

09:45

Kapp Hvit - Vardal 1

J8

10:30

Brumunddal 1 - Gjøvik Lyn 3

G8

11:15

Kapp Blå - Vardal 2

J8

12:00

Gjøvik Lyn 1 - Vind Blå

G8

12:45

Lensbygda - Vardal 1

J8

13:30

Brumunddal 1 - Elverum 1

G9

14:15

  Brumunddal 3 - Elverum 2

  G9  

15:00

  Brumunddal 1 - Elverum 11

  G9  

15:45

  Brumunddal 3 - Elverum 8

  G9

16:30

  Brumunddal  2 - Roterud Gul

  G9  

17:15

  Brumunddal 3 - Vardal Rød

  G9  

Bane 5- 2

09:00

Gjøvik Lyn 3 - Kapp

G8

09:45

Kapp Blå - Skreia

J8

10:30

Eidsvold - Kapp

G8

11:15

Skreia - Kolbu KK

J8

12:00

Brumunddal 2 - Skreia

G8

12:45

Kapp Hvit - Brumunddal

J8

13:30

Vardal Blå - S Land

G9

14:15

Elverum 8 - Kapp Hvit

  G9  

15:00

 Elverum 1 - Kapp Blå

  G9  

15:45

Elverum 2 - Kapp Hvit

  G9  

16:30

Elverum 3 - Vind Orange

  G9  

17:15

Elverum 2 - Follebu

  G9  

Bane 5 - 3

09:00

Lena - Brumunddal 4

G8

09:45

Vind - Lensbygda

J8

10:30

Lena - Kolbukam 1

G8

11:15

Kapp Hvit - Vind

J8

12:00

Kolbukam Hvit - Gjøvik Lyn 2

G8

12:45

Raufoss - Vind 

J8

13:30

Gjøvik Lyn 1 - Roterud Grønn

G9

14:15

Vardal Rød - Vind Blå

  G9  

15:00

Gjøvik Lyn 1 - Vardal Blå

  G9  

15:45

Vardal Rød - Bøverbru/Ihle

  G9  

16:30

Gjøvik Lyn 2 - Raufoss

  G9  

17:15

Elverum 8 - Vind Blå

  G9  

Bane 5 - 4

09:00

Kolbukam 1 - Vind Hvit

G8

09:45

Gjøvik Lyn Rød - S Land

J9

10:30

Brumunddal 3 - Vind Blå

G8

11:15

Vind 1 - Gjøvik Lyn Rød

J9

12:00

Gjøvik Lyn 3 - Kolbukam 1

G8

12:45

  Gjøvik Lyn Rød - Skreia

J9

13:30

Brumunddal 2 - Elverum 3

G9

14:15

 Bøverbru/Ihle - Follebu

 G9

15:00

Brumunddal 2 - Gjøvik Lyn 2

G9

15:45

Vind Blå - Follebu

G9

16:30

Kapp Blå - Vardal Blå

G9

17:15

Kapp Hvit - Bøverbru/Ihle

G9

Bane 5 - 5

09:00

Brumunddal 2 - Gjøvik Lyn 1

G8

09:45

Gjøvik Lyn Svart - Vind 2

J9

10:30

Gjøvik Lyn 1 - Vind Orange

G8

11:15

 Gjøvik Lyn Svart - S Land

J9

12:00

Eidsvold - Brumunddal 4

G8

12:45

Gjøvik Lyn Svart - Vind 1

J9

13:30

Gjøvik Lyn 2 - Roterud Gul

G9

15:00

 Elverum 3 - Raufoss

 G9

16:30

Elverum 1 S Land

G9

Bane 5 - 6

09:00

Skreia - Brumunddal 3

G8

09:45

Raufoss - Brumunddal

J8

10:30

Skreia - Gjøvik Lyn 2

G8

11:15

Skreia - Vind 2

J9

12:00

Kapp - Vind Hvit

G8

12:45

S Land - Vind 2

J9

13:30

Raufoss - Vind Orange

G9

15:00

Roterud Gul - Vind Orange

G9

16:30

Elverum 11 - Roterud Grønn

G9

Bane 5-7

09:00

Gjøvik Lyn 2 - Vind Blå

G8

09:45

 Vardal 2 - Kolbu KK

 J8

10:30

Brumunddal 4 - Vind Hvit

G8

11:15

Lensbygda - Raufoss

J8

12:00

Brumunddal 1 - Lena

G8

12:45

Vardal 2 - Skreia

J8

13:30

Elverum 11 - Kapp Blå

G9

15:00

Roterud Grønn - S Land

G9

16:30

Brumunddal 1 - Gjøvik Lyn 1

G9

Bane  5-8

09:00

Kolbukam Hvit - Vind Orange

G8

09:45

Skreia - Vind 1

J9

10:30

Brumunddal 2 - Kolbukam Hvit

G8

11:15

Vardal 1 - Brumunddal

J8

12:00

Brumunddal 3 - Vind Orange

G8

12:45

Kapp Blå - Kolbu KK

J8

Søndag 3 oktober - 3er fotball - 2x10 minutter

Bane 3-1

09:00

Bøverbru Hvit - Gjøvik Lyn 1

G7

09:30

Fagernes 1 - Gjøvik Lyn 5

G7

10:00

Fagernes 2 - Bøverbru Hvit

G7

10:40

Fagernes 1 - Gjøvik Lyn 2

G7

11:10

Vind 2 - Fagernes 2

G7

11:40

Fagernes 1 - Raufoss 3

G7

12:10

Gjøvik Lyn 3- Vind 2

G7

13:00

Kapp Hvit - Skreia

G6

13:30

S Land 2 - Vardal Grønn

J7

14:00

S Land 2 - Vind Lilla

J6

14:30

Kolbu KK - Vind Rød

G6

15:10

Kolbu KK - Reinsvoll

J6

15:40

Kolbu KK - Vardal Grønn

J7

16:10

Vind Lilla - Vind Rosa

J7

Bane  3- 2

09:00

Gjøvik Lyn 3 - Grua Grønn

G7

09:30

Kapp Blå - Gjøvik Lyn 4

G7

10:00

Gjøvik Lyn 1 - Gjøvik Lyn 3

G7

10:40

Gjøvik Lyn 5 - Kapp Blå

G7

11:10

Bøverbru Hvit - Raufoss 2

G7

11:40

Gjøvik Lyn 5 - S Land Rød

G7

12:10

Grua Grønn - Fagernes 2

G7

13:00

Kapp Blå - Vind Rød

G6

13:30

Skreia - S Land 1

J7

14:00

Kolbu KK - Vind Gul

J6

14:30

Kolbu KK - S Land 1

J7

15:10

S Land 1 - Vind Lilla

J6

15:40

Skreia - Vind Rosa

J7

16:10

  Kolbu KK - Vind Lilla  

J6

Bane 3 - 3

09:00

Kapp Hvit - Raufoss 2

G7

09:30

Raufoss 3 - S Land Rød

G7

10:00

Grua Grønn - Kapp Hvit

G7

10:40

Raufoss 3 - Vardal Blå

G7

11:10

 Gjøvik Lyn 1 - S Land Blå

 G7

11:40

Vardal Blå - Vind 1

G7

12:10

Bøverbru Hvit - Kapp Hvit

G7

13:00

Kolbu KK - Vind Blå

G6

13:30

  Biri - Vind Lilla  

J7

14:00

  Reinsvoll - S Land 1

 J6

14:30

S Land 2 - Vind Lilla

J7

15:10

S Land 2 - Vind Gul

J6

15:40

S Land 1 - Brandbu

J7

16:10

S Land 1 - Vind Gul

J6

Bane 3 - 4

09:00

S Land Blå - Vind 2

G7

09:30

Vardal Blå - Vind 3

G7

10:00

Raufoss 2 - S Land Blå

G7

10:40

S Land Rød - Vind 3

G7

11:40

Kapp Blå - Vind 3

G7

13:00

Raufoss - Vind Hvit

G6

13:30

Kolbu KK - Vind Rosa

J7

14:00

Kapp Hvit - Vind Blå

G6

14:30

Biri - Vind Rosa

J7

15:10

Kapp Hvit - Vind Hvit

G6

15:40

 Kolbu KK - Raufoss

G6

16:10

Brandbu - Vardal Grønn

J7

Bane 3 - 5

09:00

Lensbygda - Raufoss 1

G7

09:30

Bøverbru Rød - Gjøvik Lyn 2

G7

10:00

Lensbygda - Vardal Rød

G7

10:40

Bøverbru Rød - Gjøvik Lyn 4

G7

11:10

Gjøvik Lyn 2 - Raufoss 1

G7

11:40

Gjøvik Lyn 4 - Vardal Rød

G7

13:00

S Land 2 - Vind Gul

J6

14:00

Kapp Blå - Raufoss

G6

14:30

Brandbu - Skreia

J7

15:10

Kapp Blå - Vind Blå

G6

15:40

 Skreia - Vind Rød

G6

Bane 3-6

09:00

Vardal Rød - Vind 1

G7

10:00

Raufoss 1 - Vind 1

G7

11:10

Bøverbru Rød - Lensbygda

G7

13:00

Reinsvoll - Vind Lilla

J6

14:00

Skreia - Vind Hvit

G6

15:40

Biri - S Land 2

J7

9 - 2  Øvre Gress

HENVENDELSER

Spørsmål vedrørende Gjøvik Cup kan rettes til:

marked@vindil.no


eller 
Roy Pedersen
Mob: 95 36 93 70

Dere vil også finne nyttig informasjon og oppdateringer på vår facebookside:

https://www.facebook.com/gjovikcup/